Zaoszczędź 49 USD, kupując Apple iPad Air czwartej generacji – najnowszy model

Zaoszczędź 49 USD, kupując Apple iPad Air czwartej generacji - najnowszy model

Jasne, teraz brakuje laptopów, ale nie musisz się bez nich obejść. Tablety poczyniły wielkie postępy i często mogą wykonywać tę samą pracę. Rozważ a Apple iPad Air czwartej generacji. Uruchamiając iPadOS 14, wykona on większość zadań, które chcesz, a jeśli sparujesz klawiaturę z gładzikiem lub myszą, poczujesz się jak na laptopie, ale będziesz mieć również zalety ekranu dotykowego .

Ten tablet Apple ma wyświetlacz Liquid Retina o przekątnej 10,9 cala z technologią True Tone i szeroką gamą kolorów P3. Zawiera również Touch ID, umożliwiający bezpieczne logowanie oraz szybką i łatwą płatność.

Oferta Ipad Air Front Back

Czip A14 Bionic z systemem Neural Engine ma o 40 procent szybszą wydajność i 30 procent szybszą grafikę. Zapewnia ogromną moc iPada Air, umożliwiając wykonywanie zadań, takich jak edycja filmów 4K.

Z tylnym aparatem 12 MP i przednim aparatem FaceTime HD 7 MP, Apple iPad Air czwartej generacji pozwala pracować i uczyć się zdalnie, a następnie rozmawiać ze znajomymi przez FaceTime. Posiada port USB-C, pozwalający na szybsze ładowanie i ładowanie przelotowe oraz umożliwia podłączenie różnych akcesoriów.

iPadOS 14 ma funkcje, które jeszcze bardziej rozszerzają możliwości iPada Air. Możesz wykonywać wiele zadań jednocześnie, uruchamiając wiele aplikacji jednocześnie i robić sprytniejsze notatki z rozpoznawaniem pisma ręcznego po sparowaniu z Apple Pencil (brak w zestawie).

Odejmij 49,01 USD od ceny iPada Air z 64 GB Wi-Fi i zapłać tylko 549,99 USD. Jest dostępny w pięciu kolorach, oprócz Wi-Fi + Cellular i 256 GB.

Apple iPad Air czwartej generacji

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zdejmij 80 USD z fotela do gier GTPlayer z podnóżkiem