Zaoszczędź 420 USD na odblokowanym telefonie Samsung Galaxy Z Flip Factory

Zaoszczędź 420 USD na odblokowanym telefonie Samsung Galaxy Z Flip Factory

Czy chcesz wrócić do tych prostych czasów, gdy masz składany telefon, ale nie chcesz rezygnować z technologii smartfonów? Możesz mieć oba, gdy otrzymasz plik Odblokowany fabryczny telefon Samsung Galaxy Z Flip.

Ten telefon to zupełnie nowe doświadczenie dla smartfonów, przywracające składany telefon, wciąż wykorzystując technologię smartfonów. Podobnie jak w poprzednich wersjach, łatwo go złożyć i trzymać. Będziesz chciał mieć ten telefon złożony, gdy nie jest używany, ze względu na jego piękną obudowę. Kompaktowa konstrukcja zamyka się, aby wygodnie zmieścić się w kieszeni lub torebce.

Oferta składana Galaxy Z.

Odblokowany aparat telefonu Samsung Galaxy Z Flip Factory umożliwia przesyłanie strumieniowe i podłączanie zestawu głośnomówiącego pod różnymi kątami. Rób nagrania wideo 4K w wysokiej rozdzielczości, niesamowite ujęcia nocne i szerokokątne perspektywy ułatwiające udostępnianie. Wyświetlacz Infinity Flex o przekątnej 6,7 cala to wciągający, dynamiczny wyświetlacz AMOLED o doskonałej jakości kolorów, zminimalizowanych ramkach i bez wycięć.

Zyskasz ciągłość stosowania trybu elastycznego i wielokrotnego aktywnego okna ze składanym smartfonem. Zawiera smukły procesor Snapdragon 855+, baterię 300 mAh, 8 GB pamięci RAM, 256 GB pamięci i najnowszą wersję Androida – wszystko, czego można oczekiwać od standardowego smartfona.

Weź 421,96 $ z tego odblokowanego Z Flip i zapłać tylko 958,04 $. Weź 200 $ zniżki i zdobądź Z Flip 5G za 999,99 $.

Fabrycznie odblokowany telefon Samsung Galaxy Z Flip

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 150 USD na 43-calowym telewizorze Sony X800H Smart TV z Alexą