Zaoszczędź 400 USD na telewizorze Sony 75 ″ Google X80J Smart TV

Zaoszczędź 400 USD na telewizorze Sony 75 ″ Google X80J Smart TV

Wraz z nadejściem jesiennych sezonów piłkarskich i telewizyjnych możesz mieć wrażenie, że Twoja obecna telewizja już nie działa. Uważasz, że jest za mały i myślisz, że potrzebujesz czegoś większego? Może zdobędziesz Sony X80J 75″ Smart Google TV aby wypełnić tę przestrzeń w domu i zobaczyć wszystko na dużym ekranie. Możesz go teraz zdobyć ze zniżką w wysokości 400 USD.

Procesor X1 4K HDR w tym inteligentnym telewizorze zapewnia moc i płynny, wyraźny obraz z bogatymi kolorami i szczegółowym kontrastem. Dostarczanych jest więcej kolorów niż w konwencjonalnym telewizorze. Dzięki temu uzyskasz naturalną i precyzyjną jakość obrazu, naśladując to, co widzisz w prawdziwym życiu.

Sony 75 Google TV Bez pudełka

Ruch na ekranie telewizora Sony X80J 75 ″ Smart Google TV pozostaje płynny i wyraźny, umożliwiając wyraźne wyświetlanie szybkich sekwencji akcji w sporcie, filmach i grach. Wyjątkowa baza danych 4K zapewnia wszystkie treści do rozdzielczości zbliżonej do 4K. HDR i Dolby Vision zapewniają wciągające i wciągające treści kinowe.

Przeglądaj ponad 700 000 filmów i odcinków programów telewizyjnych ze wszystkich usług przesyłania strumieniowego w jednym miejscu, w tym Netflix, Amazon Prime Video, Disney +, YouTube i Apple TV w tym Google TV. Sprawdź to za pomocą Asystenta Google lub, jeśli masz urządzenie Alexa, zapytaj Alexę. do sterowania telewizorem. Obsługuje również Apple AirPlay 2, umożliwiając udostępnianie zdjęć, filmów lub dźwięku z iPhone’a, iPada lub Maca.

Zniżka 401,99 USD z ceny tego 75-calowego smart TV i zapłać tylko 1098 USD. Jeśli szukasz czegoś mniejszego, jest on również oferowany w rozmiarach 43″, 55″, 50″ i 65″ oraz z soundbarem lub uchwytem ściennym.

Sony X80J 75″ Smart Google TV

Czy ten artykuł jest przydatny?

.

Czytać  Zaoszczędź 200 USD na ekranie dotykowym laptopa Microsoft Surface Go