Zaoszczędź 40 USD na projektorze Artlii Energon 2 5G Wi-Fi Bluetooth

Zaoszczędź 40 USD na projektorze Artlii Energon 2 5G Wi-Fi Bluetooth

Przy ciepłej pogodzie chcemy jak najwięcej przebywać na zewnątrz. Siedzenie na zewnątrz z zimnym napojem przy ognisku brzmi bosko, więc dlaczego nie osłodzić garnka i dodać trochę rozrywki? Weź Projektor Artlii Energon 2 5G Wi-Fi Bluetooth i oglądaj wszystkie swoje ulubione programy, a także najnowsze hity kinowe w plenerze. To jak bycie w samochodzie bez samochodu.

Obraz projektora jest jaśniejszy i ostrzejszy w tej wersji projektora z 2021 roku. Ma rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli, obsługuje 4K, ma wysoki kontrast dynamiczny 1000:1 i pięć warstw refrakcyjnych soczewek szklanych. Układ wydajności Master i technologia TFT LCD dodatkowo zwiększają wydajność, wraz z 340 ANSI lumenami i nawet 17 milionami kolorów. Może wyświetlać 100% sygnałów kolorów RGB dla wszystkich obrazów.

Konfiguracja projektora Artlii Energon

Projektor Artlii Energon 2 5G Wi-Fi Bluetooth wykorzystuje najnowsze połączenie Wi-Fi do synchronizacji ze smartfonem przez Wi-Fi 2,4G lub 4G. Używaj go w sieci 5G, aby uzyskać płynniejsze przesyłanie strumieniowe bez opóźnień. Połączenie Bluetooth umożliwia sparowanie głośnika lub słuchawek Bluetooth, chociaż wbudowany głośnik jest więcej niż wystarczający.

Korzystanie z projektora na zewnątrz zapewnia ekran 44″ do 300″ w odległości od projektora od 5 do 300 stóp. Proporcje obrazu to 4:3, 16:9 i automatyczne z ręczną korekcją trapezu, a także posiada funkcję zoom. Korzystaj z połączenia przewodowego lub bezprzewodowego i połącz się przez HDMI lub USB z telewizorem, komputerem, laptopem, smartfonem, odtwarzaczem Blu-ray, konsolą do gier lub urządzeniem HDR.

Zniżka 40,50 USD z ceny tego projektora i zapłać tylko 229,49 USD.

Projektor Artlii Energon 2 5G Wi-Fi Bluetooth

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje za produkty zakupione za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 30% na zewnętrznej kamerze bezpieczeństwa TOURALLE