Zaoszczędź 40 USD na myszy do gier Razer Viper Ultimate

Zaoszczędź 40 USD na myszy do gier Razer Viper Ultimate

Kiedy jesteś w środku długiej sesji gry, potrzebujesz myszy, która jest wystarczająco szybka, aby nadążyć za Tobą i lekka w Twojej ręce, abyś mógł grać, aż w końcu przekroczysz ten poziom lub przeciwnika. Plik Mysz do gier Razer Viper Ultimate zostanie skorygowana do faktury. Twierdzi, że jest najlżejszą bezprzewodową myszą do gier z najszybszymi przełącznikami do gier.

W rzeczywistości jest o 25 procent szybszy niż konkurencyjne myszy bezprzewodowe dzięki bezprzewodowej technologii Razer HyperSpeed, która łączy niskie opóźnienia i mniejsze zakłócenia. Jako najlżejsza i najbardziej bezkompromisowa bezprzewodowa mysz do gier, jaka kiedykolwiek została stworzona do e-sportu, waży tylko 74 g. Zawiera czujnik optyczny 20K DPI.

Szybsza mysz Razer Viper

Mechaniczne przełączniki myszy Razer Viper Ultimate Gaming Mouse używają aktywacji opartej na wiązce. Mają zerowe opóźnienia w odbiciu i zerowe ryzyko niechcianych kliknięć. Ma doskonałą trwałość i jest szacowana na 70 milionów kliknięć.

Przycisk naciska rejestr z prędkością światła. Mysz będzie działać dla Ciebie, niezależnie od tego, czy jesteś leworęczny, czy praworęczny. Oburęczna konstrukcja ma osiem programowalnych przycisków dostępnych po obu stronach. Pozwala to na rekonfigurację i przypisanie złożonych funkcji makr za pośrednictwem Razer Synapse 3.

Odejmij 40 USD od ceny tej myszy do gier i zapłać tylko 89,99 USD. Jest również dostępny w wersji przewodowej, mini, 8 kHz, bazowej i griptape.

Mysz do gier Razer Viper Ultimate

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Kup Amazon Echo Show 8 za mniej niż 75 USD.