Zaoszczędź 40 USD na etui z klawiaturą firmy Logitech do iPada Pro 11 „

Zaoszczędź 40 USD na etui z klawiaturą firmy Logitech do iPada Pro 11 "

Czy odliczasz dni do przybycia nowego iPada Pro? Dlaczego nie kupić akcesoriów teraz, czekając? Chociaż nie mają jeszcze żadnych etui na klawiaturę innych firm dostępnych dla nowych iPadów Pro, model 11 ″ ma ten sam rozmiar co modele z 2018 i 2020 roku i będzie pasował do Etui z klawiaturą Logitech Slim Folio Pro do iPada Pro 11 cali. Zdobądź podświetlane klawisze i konfigurację podobną do iPada w bardzo atrakcyjnej cenie.

To najlepsze z obu światów. Uzyskaj pełny dostęp do aplikacji iPadOS, ale także konfigurację klawiatury, która sprawia, że ​​czujesz się, jakbyś pisał na iPadzie. Jeśli piszesz precyzyjnie i szybko, wiesz, że korzystanie z wbudowanej klawiatury iPada Pro jest prawie niemożliwe. Potrzebujesz wygodniejszej klawiatury. Klawiatura Logitech ma nawet pełny rząd multimediów iOS i klawiszy skrótów, dzięki czemu cały dostęp jest zawsze pod ręką.

Skrót do Logitech Slim Folio Pro

Czy masz jakieś e-maile, które chcesz wysłać w łóżku? A może po prostu lubisz przeglądać media społecznościowe przed pójściem spać? Etui z klawiaturą Logitech Slim Folio Pro do iPada Pro 11 ″ ma podświetlane klawisze, podobnie jak laptop. Istnieją trzy regulowane poziomy jasności, aby zapewnić odpowiednią ilość światła za nimi, bez względu na to, gdzie jesteś.

W tej lekkiej i wytrzymałej obudowie osłona klawiatury ma ochronę z przodu iz tyłu. Ma bezpieczny zatrzask magnetyczny, który utrzymuje iPada Pro w zamknięciu i chroni go przed uszkodzeniami. Przechowuj Apple Pencil (2.generacji) bezpiecznie w etui i ładuj go podczas transportu. Mniej martw się o żywotność baterii dzięki trzymiesięcznemu ładowaniu przy dwóch godzinach codziennego użytkowania. Sparuj go za pomocą pojedynczej konfiguracji Bluetooth.

Odejmij 40 USD od ceny tego etui na klawiaturę i zapłać tylko 79,99 USD.

Etui z klawiaturą Logitech Slim Folio Pro do iPada Pro 11 cali

Czytać  Amazon Prime Day 2021 już wkrótce: 21 i 22 czerwca June

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach za produkty zakupione za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.