Zaoszczędź 40 USD na bezprzewodowej myszy do gier ASUS ROG Chakram

Zaoszczędź 40 USD na bezprzewodowej myszy do gier ASUS ROG Chakram

Każdy gra inaczej, więc musisz spersonalizować to doświadczenie dla siebie. Możesz zacząć od dobrej myszy do gier, takiej jak Bezprzewodowa mysz do gier ASUS ROG Chakram. Jest podwójny bezprzewodowy, działa w trybie przewodowym, a co najważniejsze, jest programowalny.

Podłącz mysz w sposób, który odpowiada Twoim potrzebom, czy to 2,4 GHz, Bluetooth LE, czy przewodowo przez USB. Szybko rozpocznij pracę dzięki dołączonemu kluczowi sprzętowemu USB 1 ms 2,4 GHz, maksymalnie wykorzystaj czas pracy baterii dzięki technologii Bluetooth LE lub po prostu podłącz się do sieci przewodowej, jeśli nie chcesz z nią zadzierać. Wejście USB-C zapewnia 12 godzin gry w zaledwie 15 minut szybkiego ładowania. Ładowanie Qi jest również dostępne z towarzyszącą podkładką pod mysz ROG Balteus Qui, sprzedawaną oddzielnie.

Przyciski myszy do gier Asus Rog

Bezprzewodowa mysz do gier ASUS ROG Chakram jest wyposażona w wysokiej klasy optyczny czujnik do gier, zapewniający dokładność i szybkość gry. Czujnik 100-16 000 dpi będzie śledzić Twoje ruchy z prędkością do 400 IPS i przyspieszeniem do 40g. Reakcja bez opóźnień z częstotliwością odpytywania 1000 Hz przy połączeniu przez 2,4 GHz lub przewodowo sprawia, że ​​gra jest wyjątkowo płynna.

1. Poza tym możesz łatwo dostosować mysz do sposobu, w jaki lubisz gry. Ma bezśrubowe przyciski magnetyczne i pokrywę, zatrzaskowe gniazda przełączników i konfigurowalną plakietkę. Możesz także ustawić joystick w trybie analogowym, aby symulować prawdziwy analogowy joystick lub joystick. Jest idealny do gier wyścigowych, a ustawień można używać do wspinaczki, nurkowania, driftu i przewijania.

Uzyskaj 25% zniżki na tę mysz do gier i zapłać tylko 119,99 USD.

Bezprzewodowa mysz do gier ASUS ROG Chakram

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 100 USD na odblokowanym smartfonie Samsung Galaxy S20