Zaoszczędź 40 USD na abonamencie Fire TV Stick Lite, Food Network Kitchen

Zaoszczędź 40 USD na abonamencie Fire TV Stick Lite, Food Network Kitchen

To świetny pakiet dla Ciebie, jeśli jesteś smakoszem. Jeśli ciągle przeglądasz Pinterest w poszukiwaniu nowych przepisów i oglądasz programy kulinarne, rozważ ten pakiet. Za niską cenę otrzymasz plik Subskrypcja Fire TV Stick Lite i Food Network Kitchen. Oprócz tego otrzymujesz również Alexa Voice Remote Lite. Oznacza to, że możesz gotować razem z ekspertami telewizyjnymi. Czy masz brudne ręce od gotowania? Nie musisz zepsuć pilota, po prostu zapytaj Alexę.

Pomimo tego, że jest najtańszym Fire TV Stick firmy Amazon, nadal oferuje szybkie przesyłanie strumieniowe w rozdzielczości Full HD. Zapewnia dziesiątki tysięcy kanałów i aplikacji, ale co ważniejsze, obejmuje wszystkie ulubione, takie jak Netflix, YouTube, Prime Video, Disney +, Apple TV + i HBO. Niektóre z tych kanałów / aplikacji pobierają dodatkową subskrypcję.

Zestaw do gotowania potraw Fire Tv Stick Lite

W ramach umowy otrzymasz ponad 500 000 odcinków seriali i filmów. Możesz także oglądać telewizję na żywo za pomocą Fire TV Stick Lite, na przykład wiadomości i sport, z dodatkowymi subskrypcjami SLING TV, YouTube TV i nie tylko. Użyj pilota Alexa, aby znaleźć żądany program. Należy pamiętać, że Alexa Voice Remote Lite nie ma sterowania telewizorem i nie można go używać do włączania telewizora ani regulowania głośności.

Dzięki rocznej subskrypcji Food Network Kitchen możesz gotować wszystkie wspaniałe potrawy, które widzisz na kanale, razem ze swoimi ulubionymi szefami kuchni. Otrzymasz również samouczki krok po kroku. Po prostu powiedz Alexie, aby otworzyła Food Network Kitchen za pomocą pilota Alexa Voice Remote, aby rozpocząć. Opcjonalnie możesz użyć urządzenia Echo w połączeniu z Fire TV Stick.

Zaoszczędź 39,99 USD na tym Fire Stick Lite, pilocie Alexa i rocznej subskrypcji i zapłać tylko 24,99 USD. Możesz także sparować Fire Stick Lite z Echo Dot lub akcesoriami lub po prostu kupić go samodzielnie.

Czytać  Zaoszczędź 50 USD na dronie Potensic Dreamer Pro Quadcopter

Subskrypcja Fire TV Stick Lite i Food Network Kitchen

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.