Zaoszczędź 40 USD na 2-pakowych aparatach bezpieczeństwa z pierścieniem Stick Up Cam

Zaoszczędź 40 USD na 2-pakowych aparatach bezpieczeństwa z pierścieniem Stick Up Cam

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ochrony w domu, czy poza nim, to urządzenie jest dla Ciebie. ten Zestaw 2 kamer bezpieczeństwa z pierścieniem Stick Up pozwala mieć oko na swój dom, wewnątrz i / lub na zewnątrz, i jest wyposażony w niestandardowe opcje kontroli prywatności.

Te dwie kamery można zamontować lub umieścić na półce lub stole w domu, aby mieć oko na dzieci, starszych członków rodziny i zwierzęta domowe, lub na zewnątrz, aby mieć oko na potencjalnych niechcianych gości lub przesyłki.

Kamerę można umieścić na płaskiej powierzchni lub zamontować na ścianie za pomocą uniwersalnego obejściowego wspornika montażowego. Alternatywnie można go użyć z uchwytem sufitowym (sprzedawanym osobno). Dzięki dwupakowi możesz nawet zmieścić jeden w środku, a drugi na zewnątrz. Wybierz wersję akumulatorową lub przewodową.

Ring Stick Up Cam Smartphone

Możesz ustawić konfigurowalne strefy prywatności i prywatność dźwięku, aby zapewnić, że nic nieumyślnego nie zostanie udostępnione. Gdy połączysz kamerę bezpieczeństwa Ring Stick Up Cam z programem Echo Show, możesz uzyskać podgląd na żywo tego, co dzieje się w domu lub poza nim.

Podgląd na żywo jest również dostępny na urządzeniu mobilnym za pomocą aplikacji Ring. Nagraj cały materiał wideo, aby sprawdzić, co zostało utracone w przypadku incydentu, a także udostępnij materiały i obrazy, jeśli osobno kupisz plan ochrony pierścienia.

Odbierz 40 dolarów z tych dwóch białych kamer bezpieczeństwa, przewodowych lub zasilanych bateryjnie, i zapłać tylko 159,98 dolarów. Są również dostępne w kolorze czarnym iz jedną kamerą. Możesz także kupić kamerę w pakiecie z Echo Show 5.

Zestaw 2 kamer bezpieczeństwa z pierścieniem Stick Up

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Jak stworzyć i zarządzać grupą WhatsApp