Zaoszczędź 40% na słuchawkach bezprzewodowych Coumi Freedom Dots True

Zaoszczędź 40% na słuchawkach bezprzewodowych Coumi Freedom Dots True

Wszystkie wspaniałe funkcje, których możesz szukać w słuchawkach, są zawarte w tym zestawie. Plik Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki Coumi Freedom Dots mają aktywną redukcję szumów, Bluetooth 5.2, ładowanie USB-C i tryb przezroczystości i są wodoodporne do rozruchu. Aby osłodzić pulę, zastosuj dwa oddzielne rabaty i uzyskaj je za mniej niż 30 USD.

Słuchawki są wyposażone w mikrofony z podwójnym kształtowaniem wiązki, które odfiltrowują 90% szumów otoczenia o niskiej częstotliwości do -35 dB. Pozwala to skupić się na muzyce, rozmowie telefonicznej, podcastie itp. Dwa mikrofony redukują hałas otoczenia, podczas gdy drugi czeka na Twoje instrukcje. Tak dobrze radzą sobie z blokowaniem hałasu, że możesz ich używać nawet, gdy niczego nie słuchasz, po prostu po to, aby zablokować hałas i mieć trochę spokoju podczas odpoczynku. Przełączanie się z trybu ANC do trybu przezroczystości jest łatwe, aby w razie potrzeby słyszeć ruch uliczny lub ogłoszenia.

Futerał Cuomi Freedom Dots

Słuchawki bezprzewodowe Coumi Freedom Dots True wykorzystują chipset o niskim zużyciu energii i zapewniają do sześciu godzin słuchania na jednym ładowaniu. Możesz przedłużyć ten czas do 24 godzin, cały dzień, odtwarzania, używając etui ładującego. Etui jest w pełni naładowane przez USB-C w zaledwie 90 minut, co daje kolejne 24 godziny. Sparuj je raz z Bluetooth 5.2 i pozwól im łączyć się automatycznie w przyszłości.

Słuchawki zawierają również dysk światłowodowy o dużej aperturze 12,5 mm i ultracienką elastyczną membranę, która obsługuje wysokiej jakości dekodowanie dźwięku SBC / AAC i zakres pasma przenoszenia do 20-20 kHz. Zapewni to krystalicznie czystą klarowność i potężny bas.

Możesz w pełni cieszyć się jakością, ponieważ trzy rozmiary ergonomicznych, miękkich silikonowych nauszników zapewniają dobre dopasowanie. Słuchawki mają również wodoodporność IPX7, dzięki czemu zmniejszają obawy związane z potem i wodą podczas uprawiania sportów na świeżym powietrzu. Należy pamiętać, że etui ładujące nie jest wodoodporne.

Czytać  Kup nowy 13-calowy MacBook Pro z chipem M1 o 100 USD

Przypnij kupon Amazon, aby uzyskać 10% zniżki i użyj kodu VOOVK7JS zabrać kolejne 30% i zapłacić tylko 29,99 USD za te słuchawki. Oferta ważna do 30 kwietnia 2021 r.

Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki Coumi Freedom Dots

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.