Zaoszczędź 37% na podkładce chłodzącej do laptopa Liangstar

Zaoszczędź 37% na podkładce chłodzącej do laptopa Liangstar

Chociaż wygodnie jest trzymać laptopa na kolanach, siedząc na krześle, sofie lub łóżku, nie zawsze jest to idealne rozwiązanie. Laptopy mogą generować dużo ciepła, o czym przekonałem się, gdy codziennie siedziałem z jednym na kolanach. Z biegiem czasu upał parzył mi nogę. Jeśli chcesz się uratować przed tym samym, rozważ zdobycie Podkładka chłodząca do laptopa Liangstar, już w sprzedaży z 37% rabatem.

Podkładka chłodząca laptopa ma sześć cichych wentylatorów i siedem jasnych kolorów, które zmieniają się, aby pokazać, że wentylatory działają. Szybko i cicho ochłodzi laptopa, aby się nie przegrzał. Wszystkie sześć wentylatorów współpracuje ze sobą lub trzy duże wentylatory i trzy małe wentylatory pracują osobno za pomocą przełącznika, który pozwala kontrolować prędkość.

Ergonomiczna podkładka chłodząca do laptopa Liangstar

W podkładce chłodzącej laptopa Liangstar są wbudowane dwa porty USB. Umożliwia to połączenie z innymi urządzeniami i akcesoriami za pomocą plecionego kabla nylonowego. Podkładka chłodząca jest odpowiednia dla prawie wszystkich laptopów 12″ do 17,3″, w tym MacBook Pro, ThinkPad, Dell, Lenovo, HP, Asus itp.

Na ergonomicznej podkładce chłodzącej laptopa znajdują się dwie wysokości, które pozwolą Ci dostosować się do własnego użytku i laptopa. Pozostanie wygodny do noszenia przez cały dzień. Jeśli nie korzystasz ze stojaka, możesz go ukryć. Dzięki dwóm przegrodom antypoślizgowym połączonym z powiększoną i pogrubioną podkładką antypoślizgową na dole Twój laptop zostanie zabezpieczony przed zsuwaniem się po pochyłej powierzchni.

Zyskaj 37% zniżki na tę podkładkę chłodzącą i zapłać tylko 23,79 USD.

Podkładka chłodząca do laptopa Liangstar

Czy ten artykuł jest przydatny?

.

Czytać  Kup tablet VASTKING KingPad K10 Pro z Androidem za mniej niż 190 USD