Zaoszczędź 35 USD na zewnętrznej kamerze bezpieczeństwa TourAlle

Zaoszczędź 35 USD na zewnętrznej kamerze bezpieczeństwa TourAlle

Niezależnie od tego, czy spędzasz w domu więcej czasu niż zwykle, czy codziennie nie ma Cię w domu, dobrze jest mieć oko na zewnętrzną część domu. Wypatruj intruzów, wypatruj dostaw, zobacz, kto dzwoni itp. Rozważ zakup Zewnętrzna kamera bezpieczeństwa TourAlle poradzić sobie z tym wszystkim.

Kamera ma wysoką rozdzielczość 1920 x 1080p i zaawansowany obiektyw szerokokątny oraz zakres obrotu 320º w poziomie i 90º w pionie, a także ostry obraz. Posiada wykrywanie ruchu i wyśle ​​ostrzeżenie do smartfona w ciągu sekundy. Dwukierunkowy dźwięk pozwala rozmawiać z gośćmi (lub intruzami!) Przy drzwiach.

Biała kamera bezpieczeństwa Touralle

Wyposażona w cztery białe diody LED, zewnętrzna kamera bezpieczeństwa TourAlle zapewni wyraźny obraz nawet w całkowitej ciemności, z widocznością w nocy do 65 stóp. Obudowa jest solidnie wykonana i posiada wodoodporność IP65. Ma wytrzymać każdą pogodę.

Wbudowane gniazdo kart SD obsługuje karty Micro SD do 128G do przechowywania lokalnego, chociaż szyfrowana pamięć masowa w chmurze jest również opcją, aby zapewnić prywatność pamięci masowej.

Ta kamera PTZ obsługuje Wi-Fi 2,4 GHz. Nie jest zasilana bateryjnie i wymaga gniazdka ściennego. TourAlle jest również kompatybilny z Amazon Alexa. Pozwala to na oglądanie wideo na żywo z drzwi wejściowych lub obszaru na podwórku, na którym koncentruje się kamera, za pomocą polecenia głosowego z urządzenia Echo Show.

Użyj CODE 2JZZT2ZM0S57 aby uzyskać 35 USD zniżki na tę kamerę bezpieczeństwa i zapłacić zaledwie 44,99 USD.

Zewnętrzna kamera bezpieczeństwa TourAlle

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 420 USD na odblokowanym telefonie Samsung Galaxy Z Flip Factory