Zaoszczędź 35 USD na Echo Dot Kids Tiger + Echo Glow

Zaoszczędź 35 USD na Echo Dot Kids Tiger + Echo Glow

Chociaż Twoje dzieci uwielbiają bawić się swoim urządzeniem Alexa, dlaczego nie pozwolić im mieć swojego? Będą mogli komunikować się, słuchać muzyki, badać itp. za pomocą: Echo Dot Kids Tiger + Echo Glow. Mogą dodać zabawny kolor do swoich pokoi dzięki Echo Glow. Pakiet dwóch przedmiotów Echo możesz zdobyć za mniej niż 55 USD.

Twoje dziecko może otrzymać jedno z najpopularniejszych urządzeń Echo firmy Amazon z Dot Kids. Nie jest to jednak zabawka, ponieważ jest w pełni sprawnym urządzeniem, tak jak każde inne Echo. Wygląda jednak na taki, który z pewnością sprawi ci przyjemność, ponieważ jest pomalowany jako tygrys. Dodaj do miksu lampę zmieniającą kolor, aby zwiększyć poziom zabawy.

Dzieci mogą bawić się i uczyć za pomocą Echo Dot Kids Tiger + Echo Glow. Mogą uzyskać pomoc w odrabianiu prac domowych i ustawić alarmy, kiedy muszą rozpocząć pracę domową.

Echo Dot Kids Glow Tiger

Dodatkowo jest animacja dla dzieci. Jest dostarczany z roczną usługą Amazon Kids +, dając im dostęp do książek dla dzieci Audible, interaktywnych gier i oczywiście umiejętności edukacyjnych. Otrzymujesz rok za darmo, a jeśli zdecydujesz się go zatrzymać po pierwszym roku, będzie to 2,99 USD miesięcznie plus podatek. Urządzenie będzie także odtwarzać muzykę, czytać historie oraz dzwonić do znajomych i rodziny.

To, co naprawdę sprawia, że ​​warto o tym wspomnieć, to kontrola rodzicielska. Kontrola rodzicielska Echo Dot dla dzieci jest łatwa w użyciu, umożliwiając ustawienie dziennych limitów czasowych, filtrowanie treści wulgarnych i przeglądanie aktywności dziecka. Wszystkim tym możesz zarządzać w Panelu kontroli rodzicielskiej Amazon.

Echo Glow to inteligentna lampa dla dzieci. Mogą sprawić, że rozświetli się w Twoim ulubionym kolorze. Możesz dodać tęczowy minutnik do swojej rutyny, aby światło informowało Cię, kiedy nadszedł czas, aby rozpocząć lub zakończyć zabawę. Dodaj muzykę od Alexy, a Twoje dziecko może mieć własną imprezę taneczną.

Czytać  Zaoszczędź 40 USD na 4-paku Tile Mate i Amazon Echo Dot

Zniżka 34,99 USD od ceny tego zestawu Echo Kids i zapłać tylko 54,99 USD.

Echo Dot Kids Tiger + Echo Glow

Czy ten artykuł jest przydatny?

.