Zaoszczędź 34% na aparacie Ring Stick Up z Echo Show 5

Zaoszczędź 34% na aparacie Ring Stick Up z Echo Show 5

Jeśli chcesz zapewnić większe bezpieczeństwo w domu lub na zewnątrz, jest to doskonałe miejsce na rozpoczęcie. Dzięki Ring Stick Up Cam z Echo Show 5, otrzymujesz zarówno kamerę, która monitoruje Twój dom w pomieszczeniach lub na zewnątrz 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, oraz Echo Show 5, gdzie możesz łatwo wyświetlać obrazy z kamery. Co więcej, po połączeniu otrzymasz zniżkę w wysokości 64,99 USD.

Ten aparat można zamontować lub umieścić na półce lub stole w domu, aby mieć oko na swoje dzieci, starszych członków rodziny i zwierzęta, lub na zewnątrz, aby mieć oko na niechcianych gości. Wybierz wersję akumulatorową lub przewodową. Możesz ustawić konfigurowalne strefy prywatności i prywatność dźwięku, aby upewnić się, że nic nie jest niezamierzone.

Ring Echo Show 5 Camera

Kiedy połączysz Ring Stick Up Cam z Echo Show 5, możesz uzyskać podgląd na żywo tego, co dzieje się w Twoim domu lub poza nim. Możesz także uzyskać podgląd na żywo na swoim urządzeniu mobilnym za pomocą aplikacji Ring. Nagraj wszystkie nagrania wideo, aby sprawdzić, co zostało utracone w przypadku incydentu, a także udostępnij nagrania i obrazy, gdy kupisz osobno plan Ring Protect.

Echo Show 5 ma inteligentny wyświetlacz o przekątnej 5,5 cala. Kiedy nie używasz go do wyświetlania na żywo lub przechowywanych obrazów bezpieczeństwa, możesz także zarządzać kalendarzem i listami spraw, sprawdzać pogodę lub codzienny raport flash lub używać go w kuchni do śledzenia przepisów. Używaj go również do rozrywki, takiej jak filmy, programy telewizyjne, podcasty i książki audio.

Weź 64,99 USD z tej kombinacji aparatu i wyświetlacza i zapłać tylko 124,99 USD

Ring Stick Up Cam z Echo Show 5

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 30 USD na smartwatchu Fitbit Versa 3 z GPS