Zaoszczędź 33% na Eufy Smart Scale P1 dla całej rodziny

Zaoszczędź 33% na Eufy Smart Scale P1 dla całej rodziny

Teraz, gdy mamy już ponad połowę roku, jeśli jeszcze nie wypełniłeś swoich noworocznych postanowień, może nadszedł czas, aby poprawić się i zacząć dawać sobie codzienną dawkę rzeczywistości. Inteligentna waga Eufy P1 powinien ci w tym pomóc. Możesz śledzić swoją wagę, tkankę tłuszczową, BMI itp.

Dzięki tej inteligentnej wadze możesz śledzić trendy zdrowotne całej rodziny. Na jednym koncie można śledzić dane dotyczące zdrowia maksymalnie 16 użytkowników. Nie musisz się martwić, że starsze osoby w Twojej rodzinie będą z niego korzystać, ponieważ będą mogli z łatwością odczytać duży wyświetlacz LED, dzięki czemu będą mogli wrócić do zdrowia.

Statystyki inteligentnej wagi Eufy

W Eufy Smart Scale P1 znajduje się również antypoślizgowa płyta górna, która jest niska i stabilna, aby nikt nie upadł ani się nie potknął, ale nie powinna być używana przez osobę z rozrusznikiem serca lub innym urządzeniem medycznym wszczepionym w ciało. Kobiety w ciąży i zawodowi sportowcy również nie powinny z niego korzystać, a dzieci poniżej 13 roku życia nie powinny korzystać z pomiarów tkanki tłuszczowej.

Połącz się natychmiast z Bluetooth i zobacz swoje pomiary w kilka sekund dzięki szybkiemu bezprzewodowemu przesyłaniu danych. Dane są również szyfrowane, więc nie ma obaw o bezpieczeństwo i prywatność.

Dwie pary superczułych czujników w kształcie litery G zapewnią dokładne pomiary 14 odczytów stanu zdrowia na inteligentnej wadze. Obejmują one Twoją wagę, tkankę tłuszczową, BMI, masę kostną i masę mięśniową. Można je łatwo śledzić za pomocą Apple Health, Google Fit i Fitbit.

Zaoszczędź 15 USD i zapłać tylko 29,99 USD za tę inteligentną wagę.

Inteligentna waga Eufy P1

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje za produkty zakupione za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 40 USD na abonamencie Fire TV Stick Lite, Food Network Kitchen