Zaoszczędź 32 USD na iiwey dashcam z noktowizorem

Zaoszczędź 32 USD na iiwey dashcam z noktowizorem

To szaleństwo na drodze, czasami między wypadkami, furią na drodze itp. Chcesz mieć jakiś sposób, aby chronić siebie i swój pojazd. Dlatego a Iiwey kamera na deskę rozdzielczą Może się przydać. Masz kamery z przodu, z tyłu i wewnątrz pojazdu, aby nagrywać obrazy na kartę SD.

Trzy oddzielne kamery na desce rozdzielczej rejestrują całą akcję z przodu i z tyłu pojazdu, a także wewnątrz pojazdu. Dwie zewnętrzne kamery nagrywają w rozdzielczości Full HD 1920 x 1080P, 30 kl./s. Mogą obejmować do sześciu pasów i są tak szczegółowe, że mogą uchwycić numer tablicy rejestracyjnej. Kamera wewnętrzna rejestruje 1280 x 720P. Aplikacje są liczne.

Iiwey Dashcam bez pudełka

Możesz także uchwycić to, co dzieje się w nocy, na przykład gdy pojazd jest zaparkowany. Przysłona F1.8 i czujnik Sony zapewniają wyraźny obraz w nocy. Wewnętrzna kamera ma diodę LED na podczerwień, która wyświetla czarno-biały obraz, nawet bez światła. Kamery są aktywowane przez czujnik G i automatycznie blokują przechwycone wideo w przypadku kolizji lub kolizji lub w przypadku przeszukania pojazdu. W razie potrzeby możesz także zablokować nagranie ręcznie jako dowód. Kamery nagrywają w sposób ciągły, a starsze odblokowane filmy są zastępowane.

Kamera iiwey Dashcam jest dostarczana z kartą SD o pojemności 32 GB do przechowywania nagrań. Dwunastomiesięczny serwis objęty jest 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Zniżka 32 USD od ceny tej kamery na deskę rozdzielczą i zapłać tylko 67,99 USD.

Iiwey kamera na deskę rozdzielczą

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 24% na głośniku Bluetooth Divoom Ditoo Retro Pixel Art Game