Zaoszczędź 31 USD, kupując bezprzewodową mysz do gier Logitech Lightspeed

Zaoszczędź 31 USD, kupując bezprzewodową mysz do gier Logitech Lightspeed

Myszy bezprzewodowe świetnie sprawdzają się w grach, ale baterie mogą się wyczerpać zbyt szybko, w samym środku sesji gry. Dobrą opcją jest Bezprzewodowa mysz do gier Logitech Lightspeed. Nie tylko oferuje bezprzewodowe ładowanie i dedykowane funkcje do gier, ale pochodzi od firmy znanej jako najlepiej sprzedająca się na świecie marka bezprzewodowego sprzętu do gier.

Głównym punktem sprzedaży myszy Logitech jest technologia ładowania bezprzewodowego PowerPlay. Nigdy więcej nie będziesz musiał martwić się wyczerpaniem baterii w środku sesji gry. Dodaj bezprzewodowy system ładowania PowerPlay (sprzedawany osobno) i nigdy nie przegap niczego. Ta ultraszybka technologia jest używana przez profesjonalnych graczy w zawodach na całym świecie.

Oferta przycisków myszy do gier firmy Logitech

Darmowy dla wszystkich graczy jest Hero 25K Sensor, aktualizacja oprogramowania od G HUB. Jest to najbardziej zaawansowana technologia firmy Logitech, ze śledzeniem 1: 1, ponad 400 IPS i maksymalną czułością od 100 do 25600 dpi oraz zerowym wygładzaniem, filtrowaniem i przyspieszaniem. Zorganizuj do sześciu wyjmowanych obciążników wewnątrz myszy, aby uzyskać najlepsze dla siebie ustawienie wagi i wyważenia.

Bezprzewodowa mysz do gier Logitech Lightspeed Wireless Gaming Mouse ma 11 konfigurowalnych przycisków i ultraszybkie kółko przewijania. Dzięki oprogramowaniu Logitech G hub możesz przypisać niestandardowe makra i polecenia skrótów do przycisków myszy i możesz to zrobić w każdej grze. Szybko przeglądaj długie menu i strony internetowe dzięki funkcji ultraszybkiego przewijania. Prawie 16,8 miliona kolorów zapewnia w pełni konfigurowalne podświetlenie RGB, które umożliwia synchronizację z grą i tworzenie własnych animacji RGB.

Dodatkową korzyścią jest wiedza, że ​​za każdy kilogram plastiku użyty w myszach Logitech G pomaga finansować programy recyklingu plastiku, aby zrekompensować plastik używany przez myszy udające się do oceanu.

Zaoszczędź 31 USD na myszy bezprzewodowej i zapłać tylko 118,99 USD.

Bezprzewodowa mysz do gier Logitech Lightspeed

Czytać  Kup przenośny głośnik Bluetooth SUPNU za mniej niż 60 USD

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.