Zaoszczędź 30 USD na wewnętrznych kamerach bezpieczeństwa TENVIS Smart HD

Zaoszczędź 30 USD na wewnętrznych kamerach bezpieczeństwa TENVIS Smart HD

Teraz, gdy spędzasz dużo czasu w domu, dbając o zdrowie, chcesz mieć pewność, że jesteś również bezpieczny przed innymi zagrożeniami. Pierwszą opcją powinno być skonfigurowanie kamer bezpieczeństwa. Możesz rozwiązać wszelkie wątpliwości z Wewnętrzne kamery bezpieczeństwa TENVIS Smart HD. Występuje w opakowaniu po dwie sztuki, dzięki czemu można je zainstalować w tych obszarach domu, które są dla Ciebie najważniejsze.

Te kamery monitoringu o rozdzielczości 1280 x 720 megapikseli są wyposażone w zaawansowane technologicznie soczewki optyczne, które szczegółowo pokażą Ci, co dzieje się w Twoim domu. Uruchamiane są ruchem i filmem w czasie rzeczywistym, wykonując zdjęcia poruszających się obiektów, pokrywających duży obszar.

Nie ma miejsca na przechowywanie w chmurze dla TENVIS, więc nie musisz się martwić, że twoje osobiste nagrania znajdują się gdzieś na serwerze. Możesz jednak zapisać wideo na karcie SD lub smartfonie.

Zestaw dwóch kamer bezpieczeństwa Tenvis

Podstawowa technologia „Smart Eyes” w wewnętrznych kamerach monitorujących TENVIS Smart HD wykorzystuje światło podczerwone, aby zapewnić wyraźny widok. Nie tylko wychwyci każdą podejrzaną aktywność w Twoim domu, ale może również odstraszać przed włamaniem, włamaniem, wandalizmem itp.

Dzięki dwukierunkowemu dźwiękowi w czasie rzeczywistym możesz komunikować się z innymi osobami w domu, w tym z małżonkiem, dziećmi, a nawet zwierzakiem. Dzięki temu możesz monitorować swoich bliskich z dowolnego miejsca w domu lub gdy jesteś poza domem lub na wakacjach.

Wewnętrzne kamery monitorujące TENVIS Smart HD są również bardzo łatwe w konfiguracji. Jest to prosta konfiguracja Wi-Fi jednym kliknięciem. Użyj telefonu, aby zdalnie rozpocząć lub zatrzymać nagrywanie.

Korzystanie z kodu YSXRCM0VMN0Z, daje 29,99 USD zniżki na parę kamer bezpieczeństwa, co pozwala zapłacić zaledwie 40 USD.

Wewnętrzne kamery bezpieczeństwa TENVIS Smart HD

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 140 USD na słuchawkach tłumacza języka WT2