Zaoszczędź 30 USD na smartwatchu Fitbit Versa 3 z GPS

Zaoszczędź 30 USD na smartwatchu Fitbit Versa 3 z GPS

Granica między smartwatchem a trackerem fitness wydaje się nieodwołalnie zatarta. Monitory fitness mają aplikacje i współpracują z Alexą, a smartwatche śledzą Twoją kondycję. Fitbit Versa 3 Smartwatch z GPS oferuje wszystko, czego potrzebujesz w smartwatchu i trackerze fitness: GPS, pulsometr, monitor tlenu we krwi, Alexa itp.

Niezależnie od aktywności (bieganie, jazda na rowerze, wędrówki itp.) możesz kontrolować tempo i dystans za pomocą funkcji GPS. Użyj aplikacji Fitbit, aby monitorować intensywność treningu. Dostaniesz brzęczenie, gdy zwiększysz jego intensywność, więc będziesz wiedzieć, kiedy go uderzysz.

Smartwatch Fitbit Versa 3

Technologia pomiaru tętna Fitbit, PurePulse2.0, będzie śledzić Twoje tętno na smartwatchu Fitbit Versa 3 z GPS3, a Ty możesz szybko sprawdzić poziom tlenu we krwi w nocy za pomocą jednej z tarcz zegarka SpO2. Użyj Amazon Alexa lub Asystenta Google, aby słuchać wiadomości, ustawiać alarmy, zarządzać inteligentnymi urządzeniami domowymi i nie tylko.

Wbudowany mikrofon i głośnik umożliwiają odbieranie połączeń w trybie głośnomówiącym przez Bluetooth. Możesz także wybrać wysyłanie połączeń na pocztę głosową. Odtwarzaj muzykę i podcasty również przez Deezer i Pandora, a także kontroluj Spotify. Pamiętaj, że te usługi muzyczne wymagają subskrypcji i nie są dostępne we wszystkich krajach.

Zniżka 30 USD od ceny tego smartwatcha i zapłać tylko 199,95 USD.

Fitbit Versa 3 Smartwatch z GPS

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 60 USD na odpornych na zachlapanie prawdziwych słuchawkach bezprzewodowych Sony