Zaoszczędź 30 USD na smartfonie Moto G Power

Zaoszczędź 30 USD na smartfonie Moto G Power

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, aby uzyskać świetny smartfon. Jasne, istnieją modele z Androidem, które mogą kosztować tyle, co iPhone, ale są też takie, które można kupić za kilkaset dolarów, na przykład Smartfon Moto G Power. Jest odblokowany i ma imponującą baterię, która wystarcza na trzy dni.

Telefon jest odblokowany, co pozwala wybrać żądanego operatora. Obsługiwani przewoźnicy to AT&T, Sprint, T-Mobile i Verizon. Karta SIM nie jest dołączona. Jeśli wybierzesz Sprint, możesz nie musieć dzwonić do przewoźnika w celu aktywacji.

Oferta Moto G Power Przód Tył

Konstrukcja smartfona Moto G Power jest wodoodporna, zapobiegając rozlaniu, zachlapaniu i poceniu się. Żywy wyświetlacz Full HD + Max Vision o przekątnej 6,4 cala pozwala ożywić gry, programy telewizyjne i filmy. Podwójne głośniki stereo Dolby zapewnią czterokrotnie wyraźniejszy dźwięk.

Dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi i 4 GB pamięci RAM telefon będzie działał dla Ciebie. System potrójnego aparatu rejestruje szerokokątne panoramy, ostrzejsze portrety i bardzo szczegółowe zbliżenia. Mniej martw się o ładowanie telefonu baterią 5000 mAh, która zapewni Ci do trzech dni użytkowania na jednym ładowaniu

Zaoszczędź 30 USD na tym smartfonie z Androidem i zdobądź go za jedyne 219 USD.

Smartfon Moto G Power

Czy ten artykuł jest przydatny?

.

Czytać  Zaoszczędź 49 USD, kupując Apple iPad Air czwartej generacji - najnowszy model