Zaoszczędź 30 USD na mini projektorze Poner Saund z ekranem projekcyjnym

Zaoszczędź 30 USD na mini projektorze Poner Saund z ekranem projekcyjnym

Lokalne kino jest gatunkiem zagrożonym, a kina wydają się za nim podążać. Po co wychodzić i oglądać dobry film, skoro można go przesyłać strumieniowo prosto do domu? Jeśli chcesz doświadczyć swojej transmisji na większą skalę, rozważ zakup Mini projektor Poner Saud z ekranem projekcyjnym. Ten mały projektor jest potężny z Wi-Fi i ekranem 5500 Lux 210 ″ i jest kompatybilny z telefonem, laptopem, kartą pamięci itp.

Ten projektor wideo GP 16 łączy się bezprzewodowo z systemami iOS i Android, aby wyświetlać filmy, aplikacje, gry, zdjęcia i ulubiony telewizor. Ma natywną rozdzielczość 1280 x 720P, a także obsługuje 1920 x 1080P. Otrzymasz żywe obrazy dzięki lumenom 5500, wysokiemu kontrastowi 5500: 1 i współczynnikowi proporcji 16: 9/4: 3. Przy odległości projekcji od 5 do 15 stóp, obszar wyświetlania może wynosić od 40 ″ do 210 ″. ″, Chociaż zalecana jest odległość 6,5 stopy.

Porty projektora Poner Saund

Mini projektor Poner Saund z ekranem projekcyjnym jest przenośny i waży tylko 7,87 x 5,9 x 2,95 cala i waży tylko 2,5 funta. Wbudowany głośnik zapewni czysty dźwięk niezależnie od tego, gdzie jesteś i czy oglądasz film, grasz w gry itp. Lub po prostu ustaw go na swoim podwórku z dołączonym 100-calowym ekranem projekcyjnym na rodzinny wieczór filmowy.

W projektorze jest wiele portów, w tym HDMI, USB, AV i gniazdo słuchawkowe. Do wszystkich tych portów można podłączyć laptopa, odtwarzacz DVD, głośnik, dysk USB, PlayStation, słuchawki itp. Zawiera własny głośnik stereo, który zwiększa wrażenie przebywania w teatrze.

Projektor jest dostarczany z ekranem projekcyjnym, przewodem zasilającym, kablem HDMI, kablem AV 3 w 1, pilotem i osłoną obiektywu projektora.

Zniżka 30 USD na ten projektor i ekran i zapłać tylko 69,99 USD.

Mini projektor Poner Saud z ekranem projekcyjnym

Czy ten artykuł jest przydatny?

.

Czytać  Kup głośnik Bluetooth Tribit StormBox za mniej niż 50 USD,