Zaoszczędź 30 USD na małej kamerze internetowej OBSBOT napędzanej sztuczną inteligencją

Zaoszczędź 30 USD na małej kamerze internetowej OBSBOT napędzanej sztuczną inteligencją

Teraz, gdy przez ostatni rok zadowalałeś się pracą w domu, możesz zdecydować, że praca w domu jest najlepszym rozwiązaniem, niezależnie od wymagań zdrowotnych. Jeśli chcesz wprowadzić trwalsze zmiany w swoim biurze domowym, rozważ zastosowanie OBSBOT Niewielka kamera internetowa ze sztuczną inteligencją. Możesz go nie tylko zamontować na laptopie, ale może również działać samodzielnie jako gimbal.

Otrzymasz rozdzielczość Full HD 1080P przy 30 klatkach na sekundę z ultrapłynnym, precyzyjnym ruchem i dokładniejszym obrazem, zapewniającym właściwe wrażenia z przesyłania strumieniowego, niezależnie od tego, czy prowadzisz transmisję, czy też część publiczności. Wykorzystuje sieci neuronowe uczenia głębokiego do śledzenia AI i ramkowania maszyn.

Obsbot Tiny Webcam Gimbal

Kamera internetowa OBSBOT Tiny z technologią sztucznej inteligencji zapewnia krystalicznie czysty obraz podczas rozmów wideo, nawet przy ograniczonej przepustowości. Obsługuje H.264 ze skalowalnym kodowaniem wideo, dzięki czemu jest mniej zależny od zasobów komputera i sieci. Kamera internetowa obsługuje również technologię plug-and-play, aby ułatwić wstawanie i ruszanie, a także wykorzystuje złącze USB-C do przesyłania filmów. Dwuosiowy gimbal może pokryć całe pomieszczenie, podczas gdy podwójne mikrofony wielokierunkowe wykorzystują redukcję szumów.

Automatyczna ekspozycja i balans bieli pozwolą Ci skupić się na pokazaniu tego, co najlepsze. Działa również z dwoma rodzajami gestów. Dostarczane jest oprogramowanie komputerowe, które wykonuje niektóre podstawowe elementy sterujące, takie jak obracanie, wybieranie celu, powiększanie / pomniejszanie i ustawienia wstępne.

Kamera internetowa jest dostarczana z kablem zasilającym USB-C, uchwytem magnetycznym, instrukcją obsługi i kartą gwarancyjną.

Odejmij 30 USD od ceny katalogowej tej kamery internetowej i zapłać tylko 169,00 USD.

OBSBOT Niewielka kamera internetowa ze sztuczną inteligencją

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 35 USD na zewnętrznej kamerze bezpieczeństwa TourAlle