Zaoszczędź 30 USD na laptopie Hyundai Thinnote-A i karcie Micro SD o pojemności 128 GB

Zaoszczędź 30 USD na laptopie Hyundai Thinnote-A i karcie Micro SD o pojemności 128 GB

Do tej pory prawdopodobnie zorientowałeś się, czy nadal będziesz pracować z domu, wrócisz do biura, czy też zrobisz coś w rodzaju hybrydy tych dwóch. Możesz potrzebować laptopa do obsługi ruchu do przodu i do tyłu, jeśli planujesz pracować hybrydowo. Jeśli tak, rozważ: Laptop Hyundai Thinnote-A i karta Micro SD o pojemności 128 GB. Możesz go dostać za świetną cenę nieco ponad 200 USD.

Ten laptop z 4 GB pamięci RAM i kartą SD pozwala wykorzystać więcej miejsca na zapisywanie i pobieranie wszystkiego, czego potrzebujesz. Dzięki ekranowi o przekątnej 14,1 cala laptop jest lekki i przenośny, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby. Obejmuje 64 GB pamięci, gniazdo kart micro SD zwiększa pamięć do 128 GB, a także rozszerzalne gniazdo dysku twardego SATA 2.5.

Wydajny laptop Hyundai

Możesz pozostać w kontakcie dzięki laptopowi Hyundai Thinnote-A z dwuzakresową siecią Wi-Fi z portem Ethernet RJ45. Nie musisz się martwić o utratę połączenia Wi-Fi, niezależnie od tego, czy przesyłasz strumieniowo swoje ulubione treści, pobierasz kilka lub surfujesz po Internecie. Może również obsłużyć pobieranie ogromnych plików.

Tryb Windows 10 Home S jest wstępnie załadowany, co zapewnia szybkie uruchamianie i ochronę antywirusową, ale pamiętaj, że nie będzie można uaktualnić do systemu Windows 11, gdy zostanie on uruchomiony jeszcze w tym roku.

Przytnij kupon Amazon o wartości 30 USD i zapłać tylko 219,99 USD za ten laptop.

Laptop Hyundai Thinnote-A i karta Micro SD o pojemności 128 GB

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 100 USD na Apple Mac Mini 2020 z chipem M1