Zaoszczędź 30 USD na eufy Security Smart Lock Touch

Zaoszczędź 30 USD na eufy Security Smart Lock Touch

Teraz, gdy spędziłeś więcej czasu w domu niż zwykle, jest to świetny czas na zrobienie wszystkich rzeczy, na które nigdy nie miałeś czasu. Obejmuje to zwiększenie bezpieczeństwa. Możesz zacząć od zainstalowania eufy Security Smart Lock Touch u drzwi twojego domu. Uniemożliwi to wszystkim dostęp i ułatwi ci wejście. Możesz go teraz kupić za 30 USD mniej.

Inteligentna blokada działa poprzez rozpoznawanie odcisku palca. Robi to w ciągu zaledwie trzech sekund, umożliwiając otwarcie drzwi w ciągu jednej sekundy. Korzystanie z klucza od domu nigdy nie było tak szybkie. Drzwi można otworzyć na cztery bezpieczne sposoby: za pomocą odcisku palca, klawiatury elektronicznej, klucza lub aplikacji eufy Security z Bluetooth. W przypadku przerwy w dostawie prądu można odblokować drzwi za pomocą przenośnej ładowarki.

Oferta Eufy Smart Lock Set

Wbudowany czujnik w eufy Security Smart Lock Touch wykryje zamknięcie drzwi i automatycznie je zablokuje. Nawet jeśli się spieszysz i zapomnisz sprawdzić to na własne oczy, eufy zapewni Ci ochronę, zapewniając bezpieczeństwo w Twoim domu. Inteligentny zamek o stopniu ochrony IP65 będzie zawsze gotowy do ochrony Twojego domu, niezależnie od tego, czy pada deszcz, nawet do -22 ° F, czy nawet 158 ​​° F. Jest również wytrzymały i wytrzymuje prawie 2500 funtów.

Nie musisz martwić się o kradzież informacji, ponieważ inteligentny zamek przechowuje lokalnie Twoje odciski palców i dane aplikacji. Nic nie jest zapisywane w chmurze.

Inteligentny zamek jest dostępny tylko dla drzwi z klamką. Zaoszczędź 30 USD i zapłać tylko 169,99 USD.

eufy Security Smart Lock Touch

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 20 USD na listwie dźwiękowej Samsung All-in-One z Alexą