Zaoszczędź 30 USD na drukarce fotograficznej Liene 4 „x 6”

Zaoszczędź 30 USD na drukarce fotograficznej Liene 4 „x 6”

Chociaż bardzo korzystne jest udostępnianie wszystkich naszych zdjęć bezpośrednio z naszych smartfonów za pośrednictwem sieci społecznościowych, wiadomości tekstowych i poczty e-mail, pozostawia nas bez fizycznych zdjęć, czegoś do oprawienia lub umieszczenia w cennym albumie ze zdjęciami, aby przekazać rodzinie . . ten Drukarka fotograficzna Liene 4″ x 6″ może zapewnić Ci te wspomnienia, natychmiast drukując z urządzeń mobilnych i komputerów przez Wi-Fi.

Nie musisz martwić się o stabilność domowej sieci Wi-Fi, ponieważ drukarka ma wbudowany punkt dostępu Wi-Fi. Dzięki temu możesz połączyć się z nim bez twojej sieci. Zapobiega to potencjalnemu uszkodzeniu urządzenia podczas próby połączenia przez jeden port i pozwala na obsługę do pięciu urządzeń jednocześnie. Jest kompatybilny z iOS, Androidem, komputerem stacjonarnym i PC. W razie potrzeby możesz również drukować przez połączenie USB na swoim komputerze.

Oferta Liene Podłącz drukarkę fotograficzną

Drukarka fotograficzna Liene 4 „x 6” wykorzystuje termosublimację. Dzięki temu barwnik przenika przez papier, aby Twoje zdjęcia były żywe. Ostatnia warstwa zapewnia ochronę przed wodą, zarysowaniami i blaknięciem. Nie musisz się martwić o zacięcia papieru, ponieważ papier fotograficzny zrówna się z drukarką, aby przejść przez nią. Jeśli wystąpi błąd, Liene poprowadzi Cię przez kroki rozwiązywania problemów, aby rozwiązać problem.

Możesz nawet wykonać kroki drukowania za pośrednictwem aplikacji, co poinformuje Cię, czy skończył się atrament lub papier. Spersonalizuj swoje zdjęcia również za pośrednictwem aplikacji, stosując elementy, ramki i filtry. Drukarka jest dostarczana z 20-arkuszowym opakowaniem papieru fotograficznego i wkładem atramentowym, który mieści około 40 arkuszy.

Przytnij kupon Amazon o wartości 30 USD i uzyskaj kolejne 7% zniżki z kodem Lienelove (wielkość liter ma znaczenie) zapłacić tylko 90,89 USD za drukarkę fotograficzną do 7 października 2021 r.

Drukarka fotograficzna Liene 4″ x 6″

Czy ten artykuł jest przydatny?

.

Czytać  Zaoszczędź 600 USD, kupując 55-calowy telewizor LG OLED Smart TV z Alexą