Zaoszczędź 30 USD na Amazon Kindle Kids Edition

Zaoszczędź 30 USD na Amazon Kindle Kids Edition

Czytnik e-booków to świetny sposób na usprawnienie zdalnego uczenia się Twojego dziecka. Teraz, gdy uczą się w domu przez długie okresy bez dostępu do biblioteki, zapewnij im elektroniczną bibliotekę przeznaczoną dla dzieci. Weź Amazon Kindle Kids Edition wybierając zabawne okładki i pozwól dziecku doświadczyć radości z czytania.

Kupując ten e-czytnik dla dzieci, otrzymujesz Kindle Gen 10, roczną subskrypcję Amazon Kids + (FreeTime Unlimited), rękaw dziecięcy i dwuletnią bezproblemową gwarancję o wartości do 219 USD.

Oferta e-booków Kindle Kids Edition

Sam Kindle ma nieoślepiający czarno-biały ekran z tygodniową żywotnością baterii. Jest przeznaczony do czytania książek, co odróżnia go od tabletu. Nie ma gier, reklam ani filmów, więc Twoje dziecko będzie pochłonięte bez rozpraszania uwagi. Można go sparować ze słuchawkami Bluetooth lub głośnikiem, aby słuchać audiobooków w Audible.

Cała seria o Harrym Potterze i pierwsza książka z innych popularnych serii, takich jak Artemis Fowl, są zawarte w Amazon Kindle Kids Edition z roczną subskrypcją Amazon Kids +. Subskrypcja zostanie odnowiona za 2,99 USD / miesiąc plus podatek po pierwszym roku. Rodzice mogą kupować więcej tytułów w Kids Store, tak jak kupują własne książki.

Weź 30 $ zniżki na ten Kindle for Kids i zapłać tylko 79,99 $.

Amazon Kindle Kids Edition

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 40 USD na myszy do gier Razer Viper Ultimate