Zaoszczędź 30 USD na Amazon Halo Fitness Band

Zaoszczędź 30 USD na Amazon Halo Fitness Band

Nie jest za wcześnie, aby zacząć kupować oferty Amazon Prime Day. Nie jest też za późno na rozpoczęcie postanowień noworocznych. Jeśli wyznaczyłeś sobie cel w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia, ale po prostu nie udało Ci się rozpocząć, rozważ: Amazon Halo Fitness Band. Możesz go teraz zdobyć ze zniżką w wysokości 30 USD.

Nie ma natrętnego wyświetlacza ani tarczy, jak inne opaski fitness i stopery. Oznacza to, że możesz skupić się wyłącznie na swojej kondycji, śnie i zdrowiu. Chodzi o Ciebie, a nie o dodanie mnóstwa aplikacji mobilnych, aby stworzyć coś, co naśladuje Twój smartfon…

Amazon Halo Fitness

Ale i tak nie będziesz potrzebować dodatkowych aplikacji. Opaska Amazon Halo Fitness Band to znacznie więcej niż tylko liczenie kroków. Mierzy również procent tkanki tłuszczowej, co jest lepszym sposobem śledzenia stanu zdrowia niż tylko waga lub BMI. Ale nadal liczy twoje kroki, śledząc zarówno intensywność, jak i czas trwania, a także czas siedzący.

Podczas śledzenia składu ciała i aktywności gang Halo śledzi również sen. Przeanalizuj swoje wzorce snu, np. jak często nie śpisz w nocy. Zapewnia również laboratoria w formie treningów, medytacji z przewodnikiem, dźwięków snu i innych. Twój ton jest również analizowany, sprawdzając energię i pozytywność, aby wzmocnić twoje umiejętności komunikacyjne.

Zaoszczędź 30 USD i zdobądź tę opaskę fitness za jedyne 69,99 USD w wybranym przez Ciebie kolorze Black + Onyx, Blush + Rose Gold lub Winter + Silver i Small, Medium lub Large. Otrzymasz sześć miesięcy bezpłatnego członkostwa, a po sześciu miesiącach zostanie ono automatycznie odnowione za 3,99 USD miesięcznie plus podatek.

Amazon Halo Fitness Band

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 40 USD na etui z klawiaturą firmy Logitech do iPada Pro 11 "