Zaoszczędź 30% na zewnętrznej kamerze bezpieczeństwa TOURALLE

Zaoszczędź 30% na zewnętrznej kamerze bezpieczeństwa TOURALLE

Jeśli szukasz kamery bezpieczeństwa, która robi to wszystko bez rozbijania banku, znalazłeś ją. Zwykle kosztuje mniej niż 60 USD i możesz otrzymać kolejne 30% zniżki. Plik Zewnętrzna kamera bezpieczeństwa TOURALLE współpracuje z Alexą i ma noktowizor, dwukierunkowy dźwięk, wykrywanie ruchu, przechowywanie w chmurze i jest wodoodporny do rozruchu.

Kamera oferuje wysoką rozdzielczość 1920 x 1080 i pełne pokrycie Ptz z zaawansowanym obiektywem szerokokątnym. Obraca się o 320º w poziomie i 90º w pionie, zapewniając jednocześnie ostry obraz. Gdy wykryje ruch, wyśle ​​Ci powiadomienie na Twój telefon w ciągu jednej sekundy. Dwukierunkowy dźwięk pozwala rozmawiać z gośćmi przy drzwiach.

Kamera bezpieczeństwa Touralle Outdoor Alexa

Zewnętrzna kamera bezpieczeństwa TOURALLE obejmuje również inteligentne widzenie w nocy, aby pokazać wyraźny obraz nawet w całkowitej ciemności. W rzeczywistości wydłuży to widzenie w nocy do 65 stóp. Obudowa jest wytrzymała i wodoodporna IP65, aby wytrzymać warunki pogodowe.

Obrazy mogą być przechowywane w zaszyfrowanej lokalnej pamięci w chmurze lub do 128G karty micro SD we wbudowanym gnieździe na karty SD. Obsługuje Wi-Fi 2,4 GHz i Alexa. Wideo na żywo można wyświetlać na żądanie w programie Echo Show. Jest to kamera przewodowa bez baterii, wymagająca po zainstalowaniu gniazda ściennego.

Przypnij kupon Amazon, aby odjąć 12 USD od ceny aparatu i użyj kodu rabatowego bardziej technicznie wziąć dodatkowe 10% zniżki, aby zapłacić tylko 41,99 $.

Zewnętrzna kamera bezpieczeństwa TOURALLE

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zdobądź Blooding Stylus Pen na iPada za 25 USD