Zaoszczędź 30% na zewnętrznej kamerze bezpieczeństwa TENVIS

Zaoszczędź 30% na zewnętrznej kamerze bezpieczeństwa TENVIS

Życie bardzo się zmieniło w ciągu ostatniego roku. Bez względu na to, gdzie jesteś, bezpieczeństwo zyskało na znaczeniu w wielu różnych aspektach życia. Dlaczego więc nie zająć się bezpieczeństwem i ochroną, kiedy tylko możesz? Możesz zacząć od Zewnętrzna kamera bezpieczeństwa TENVIS Działa z Wi-Fi, ma funkcję pan / tilt i współpracuje z Alexą.

Ta kamera pomoże Ci monitorować dom, niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, czy w biurze przez cały dzień. Oferuje transmisję na żywo i nagrywanie w jakości 1080P HD. Steruj aparatem zdalnie, 320º w poziomie i 90º w pionie, dzięki czemu możesz zmieniać wszystkie kąty i kierunki w domu za pomocą aplikacji TuyaSmart. Połącz się z Alexą, aby zobaczyć swoje drzwi na pokazie Alexa.

Funkcje zewnętrznej kamery bezpieczeństwa Tenvis
.

Białe diody LED i diody podczerwieni w pobliżu obiektywu zewnętrznej kamery monitoringu TENVIS wyświetlają pełnokolorowe obrazy noktowizyjne do 65 stóp, nawet w całkowitej ciemności. Ponadto kamera ma wodoodporność IP65, aby wytrzymać każdą pogodę, z którą się spotykasz.

Elastyczna czułość ruchu wyśle ​​powiadomienie po wykryciu ruchu poza domem. Wbudowane mikrofony i głośniki zapewniają dwukierunkowy dźwięk, umożliwiając rozmowę z gośćmi przy drzwiach wejściowych, nawet gdy jesteś poza domem. Zapisz swój podpis wideo na karcie TF o pojemności 128 GB (brak w zestawie) lub w chmurze, którą możesz wypróbować bezpłatnie przez 30 dni. Technologia szyfrowania finansowego i ochrona danych zapewnią bezpieczeństwo Twoich zdjęć.

Przypnij kupon o wartości 12 USD na Amazon i uzyskaj dodatkowe 10% zniżki za pomocą kodu bardziej technicznie i zapłać tylko 41,99 $.

Zewnętrzna kamera bezpieczeństwa TENVIS

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 23% na słuchawkach hybrydowych ANC Anker Soundcore Life Q20