Zaoszczędź 30% na Tronsmart Apollo Air + słuchawkach

Zaoszczędź 30% na Tronsmart Apollo Air + słuchawkach

Jeśli szukasz pary słuchawek z najnowszymi funkcjami, nie szukaj dalej, to jest para, której szukasz. ten Tronsmart Apollo Air + słuchawki Wyposażone są w hybrydową aktywną eliminację szumów, adaptacyjne dekodowanie AptX, wykrywanie w uchu, podwójne ładowanie i wiele innych. Wszystko za mniej niż 70 dolarów.

Te słuchawki ograniczają i monitorują przesyłany hałas otoczenia na poziomie 35 dB, aby zapewnić wciągający dźwięk niezależnie od hałasu w Twoim otoczeniu. Niestandardowy sterownik grafenowy jest zintegrowany z Qualcomm aptX Adaptive Audio Streaming, aby zapewnić szczegółowy dźwięk z przyjemnymi tonami niskimi i wysokimi, niezależnie od poziomu głośności. Redukcja szumów CVC 8.0 prowadzi do krystalicznie czystych połączeń za pomocą sześciu mikrofonów redukujących szumy.

Tronsmart Apollo Air Charge

Słuchawki Tronsmart Apollo Air + zapewniają pięć godzin odtwarzania, a etui ładujące łącznie do 20 godzin. Wygodne dwukierunkowe ładowanie umożliwia ładowanie bezprzewodowe i ładowanie przez USB-C. Wybierz metodę, która najbardziej Ci odpowiada.

Połącz się przez Bluetooth 5.2 i zapewnij solidne, bezproblemowe połączenie, które obejmuje zaawansowany TrueWireless Stereo Plus. Odporność na kurz i wodę IP45 sprawia, że ​​słuchawki są idealne do uprawiania sportu, bez względu na pogodę. Sterowanie jednym dotknięciem zapewnia łatwy sposób sterowania odtwarzaniem, głośnością, połączeniami, poprzednimi i następnymi utworami oraz asystentem głosowym. Wykrywanie w uchu zatrzyma się automatycznie po wyjęciu ich z uszu.

Działaj szybko, a możesz zaoszczędzić 30% na tej parze słuchawek i zapłacić tylko 69,99 USD z kodem H8POKWEL do 21 sierpnia 2021 r.

Tronsmart Apollo Air + słuchawki

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje za produkty zakupione za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  7 wskazówek, jak przyspieszyć przeglądarkę Tor