Zaoszczędź 26 USD na zegarku FirYawee na Androida i iOS

Zaoszczędź 26 USD na zegarku FirYawee na Androida i iOS

Na zewnątrz jest cieplej, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby nabrać formy i przygotować się na plażę lub basen. W tym wszystkim pomoże Ci smartwatch, a jeśli jest również wodoodporny, jak np FirYawee Smartwatch na Androida i iOSoznacza to, że możesz z niego korzystać podczas wykonywania tych czynności. Będziesz śledzić swoją codzienną aktywność, monitorować tętno i monitorować sen, a wszystko to za jedyne 34 USD.

Smartwatch ma w pełni dotykowy ekran 1,4 ″ i czytelny wyświetlacz TFT-LCD. Szkło 2.5D zwiększa odporność na zarysowania. Układ Bluetooth Low Energy obsługuje technologię Bluetooth 5.0 i jest wysoce skalowalny. Ładuj smartwatch przez zaledwie 2,5 godziny i ciesz się regularnym użytkowaniem przez siedem dni oraz w trybie czuwania przez 35 dni. Aplikacja Da Fit jest kompatybilna z systemem Android 4.0 i nowszym, iOS 8.0 i nowszym oraz Bluetooth 4.0 i nowszym. Może być używany tylko ze smartfonami i nie jest kompatybilny z tabletami ani laptopami.

Śledzenie Smartwatch Firyawee

Twoje codzienne czynności będą szczegółowo rejestrowane na zegarku FirYawee. Obejmuje kroki, dystans, spalone kalorie, przebieg, czas trwania treningu, tętno, wskaźniki snu i inne. Będzie śledzić każdy sport, który lubisz, czy to bieganie, chodzenie, piesze wycieczki, jazda na rowerze, wspinaczka, joga itp. Ćwiczenia oddechowe brzucha są szczególnie odpowiednie dla osób uprawiających jogę i pilates.

Smartwatch może być również używany jako monitor tętna w czasie rzeczywistym i może dokładnie rejestrować jakość snu, wysyłając przypomnienia, aby upewnić się, że ćwiczysz dobre nawyki dotyczące snu. Odbieraj i czytaj wiadomości SMS i powiadomienia SNS z Facebooka, WhatsApp, Twittera, Instagrama, Facebook Messenger, LinkedIn i innych, zmniejszając ryzyko utraty połączenia lub wiadomości.

Zmniejsz cenę tego inteligentnego zegarka o 26 USD dla kobiet i mężczyzn i zapłać tylko 33,99 USD. Zdobądź to w jednym z dziewięciu kolorów.

FirYawee Smartwatch na Androida i iOS

Czytać  Zaoszczędź 30 USD na smartfonie Moto G Power

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.