Zaoszczędź 26% na budziku HeimVision Sunrise

Zaoszczędź 26% na budziku HeimVision Sunrise

Jasne, możesz ustawić alarm w telefonie, a nawet inteligentny głośnik lub tradycyjny budzik. Ale czy nie byłoby wspaniale obudzić się na słońcu i iść spać, gdy słońce zachodzi? Dobra wiadomość jest taka, że ​​nie musisz pracować w granicach słońca i zmieniających się harmonogramów. Możesz dostać Budzik HeimVision Sunrise i symulować słońce, korzystając z zalet cyfrowego budzika.

Możesz symulować wschód słońca z budzikiem, jako światło. będzie stopniowo wzrastać, zanim wybierzesz preferowaną porę przebudzenia. Wypełni pomieszczenie jasnożółtym światłem, które pozwoli ci stopniowo się budzić. W nocy możesz zrobić odwrotnie: zasymulować zachód słońca, gdy światło i dźwięk stopniowo zanikają, pozwalając ci się zrelaksować i zasnąć.

Budzik Heimvision Sunrise bez pudełka

W budziku HeimVision Sunrise do wyboru jest siedem unikalnych dźwięków budzenia, takich jak Birdsong, Hawaii Wave i Piano. Posiada również funkcję radia FM, która może służyć jako dźwięk alarmu. Wbudowany głośnik oferuje trzy kojące naturalne dźwięki, które maskują inne nocne odgłosy, pomagając Ci się zrelaksować. Uspokój dziecko do snu tymi kojącymi dźwiękami.

I oczywiście, jak każdy dobry budzik, istnieje funkcja drzemki dla każdego, kto chce tylko kilka minut więcej. Zapewnia to dodatkowe 15 minut, jeśli naciśniesz duży przycisk drzemki. Dodaj swój telefon komórkowy, aby sterować budzikiem z urządzenia lub dodaj go do Amazon Echo, aby używać go z Alexą. Alternatywnie będzie działać również z Asystentem Google.

Uzyskaj 26% zniżki na cenę budzika i zapłać tylko 33,99 USD.

Budzik HeimVision Sunrise

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Kup kamerę bezpieczeństwa Blurams z Alexą za jedyne 25 USD