Zaoszczędź 25% na laptopie konwertowalnym Acer Spin 5

Zaoszczędź 25% na laptopie konwertowalnym Acer Spin 5

Czy idziesz wkrótce do szkoły? Świetnym sposobem na rozpoczęcie nowego roku szkolnego byłby nowy komputer. Jeśli chcesz używać go zarówno w szkole, jak i w domu, a być może nawet w pracy, możesz rozważyć: Konwertowalny laptop Acer Spin 5. Zyskaj 25% zniżki na ekran dotykowy IPS z procesorem Intel Core i7, Wi-Fi 6, rysikiem z możliwością ładowania i nie tylko.

Ten konwertowalny laptop jest wyposażony w procesor 10. generacji Intel Core i7-1065G7 (do 3,9 GHz), 16 GB pamięci LPDDR4X i 512 GB PCIe NVMe SSD. Połącz się dzięki karcie Intel Wireless Wi-Fi 6 AX201 802 i 11-krotnemu czytnikowi linii papilarnych z podświetleniem klawiatury. Zawiera dwa porty USB-C, które obsługują USB 3.1 Gen 2, DisplayPort przez USB-C, Thunderbolt 3, dwa porty USB 3.2 Gen 1, port HDMI 2.0, ładowanie USB i wejście prądu stałego.

Acer Spin 5 Cabrio

Korzystaj z konwertowalnego notebooka Acer Spin 5 przez cały dzień w domu, w szkole iz powrotem, z nawet 15-godzinnym czasem pracy na baterii. Ma 13,5-calowy panoramiczny ekran dotykowy Acer VertiView 2K 2256 x 1504 IPS z podświetleniem LED, który obejmuje ochronę Corning Gorilla Glass i grafikę Intel Iris Plus. Jest tak stylowy dzięki konstrukcji z magnezu i aluminium, że waży zaledwie 2,65 funta. Lewa i prawa ramka mierzą zaledwie 0,3 cala.

Odkryj swoją kreatywność dzięki akumulatorowi Acer Active Style z Wacom AES 1.0, który jest dostarczany z laptopem. Zawias 360º Dual-Torque pozwala na cztery różne sposoby korzystania z laptopa. Możesz go obracać do swojego poziomu komfortu, aby uczyć się, pisać prace końcowe, szkicować swoje pomysły lub przesyłać strumieniowo najnowsze, warte obejrzenia media.

Zniżka o 280 USD od ceny tego laptopa i7 i zapłać tylko 819,99 USD. Jest również dostępny na i5 oraz z dołączonymi opcjami plecaka i myszy.

Konwertowalny laptop Acer Spin 5

Czytać  Zaoszczędź do 80 USD na Apple Watch Series 6

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje za produkty zakupione za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.