Zaoszczędź 25% na kontrolerze PowerA MOGA SP5-A Plus

Zaoszczędź 25% na kontrolerze PowerA MOGA SP5-A Plus

Nie musisz ograniczać się do małego ekranu dotykowego, aby grać w gry na Androida. Możesz włożyć kontroler do ręki i poczuć się, jakbyś grał na normalnym systemie do gier. Dzięki Kontroler PowerA MOGA SP5-A Plus, otrzymasz wszystko, czego szukasz, niezależnie od tego, czy grasz na telefonie lub tablecie z Androidem, komputerze PC, czy na platformie do gier w chmurze. Możesz grać na wszystkich tych platformach, używając tylko tego kontrolera.

Uwolnij się od kontrolowania gier na smartfonie i wybierz to, co jest Ci znane podczas grania w gry mobilne za pomocą tego kontrolera Bluetooth. Oprócz systemu Android i Windows możesz także używać kontrolera do grania w gry na telewizorach Smart TV z systemem Android i zestawach VR.

Oferta kontrolera Powera Moga na Androida

Kontroler PowerA MOGA SP5-A Plus wykorzystuje obsługę Bluetooth 4.2 Low Energy do łączenia się bezprzewodowo lub może również łączyć się za pośrednictwem połączenia przewodowego. Dołącz klip do gry, włóż telefon z Androidem i graj w ponad 1000 gier. Klips łatwo dostosowuje się do preferowanego kąta patrzenia, a także zawiera krok do ładowania urządzenia. Zawiera również podpórkę, która zapobiega przewróceniu się.

Zoptymalizuj swoją grę na PC za pomocą platform Steam, Stadia i PlayStation Now, mapując dwa przyciski z tyłu kontrolera, aby szybko przełączać przypisania przycisków między postaciami lub broniami. Ta funkcja z pewnością pomoże Ci uzyskać przewagę nad konkurencją w Twojej grze.

Zaoszczędź 25% na tym kontrolerze Bluetooth i zapłać tylko 52,50 USD.

Kontroler PowerA MOGA SP5-A Plus

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 30 USD na smartfonie Moto G Power