Zaoszczędź 25% na Echo Dot Kids Edition 4. generacji

Zaoszczędź 25% na Echo Dot Kids Edition 4. generacji

Tak jak lubisz małą Alexę w swoim życiu, tak samo Twoje dzieci. To był bardzo przedsiębiorczy pomysł dla Amazona, aby stworzyć urządzenia Echo tylko dla dzieci, urządzenia, którym możesz zaufać. Możesz sprawić, by Twoje dziecko miało własne urządzenie Amazon Echo do komunikowania się, słuchania muzyki, prowadzenia badań itp. za pomocą Echo Dot Kids Edition, 4. generacja za mniej niż 45 dolarów.

Echo Dot to najpopularniejszy inteligentny głośnik Amazona z Alexą, ale ten jest stworzony specjalnie dla dzieci. Nie jest to jednak zabawka, jak każde Echo jest w pełni sprawnym urządzeniem. Wygląda jednak jak jeden, zapewniając przyjemność, ponieważ występuje w jednym z dwóch zwierzęcych wzorów, czy to tygrysa, czy pandy.

Echo Dot Dzieci Panda

Dzieci mogą się bawić i uczyć, korzystając z Echo Dot Kids Edition. Mogą uzyskać pomoc w odrabianiu prac domowych i ustawić alarmy, kiedy muszą rozpocząć pracę domową. Dodatkowo jest animacja dla dzieci. Jest dostarczany z roczną usługą Amazon Kids +, dając im dostęp do książek dla dzieci Audible, interaktywnych gier i oczywiście umiejętności edukacyjnych. Otrzymujesz rok za darmo, a jeśli zdecydujesz się go zatrzymać po pierwszym roku, będzie to 2,99 USD miesięcznie plus podatek. Urządzenie będzie także odtwarzać muzykę, czytać historie oraz dzwonić do znajomych i rodziny.

To, co naprawdę sprawia, że ​​warto o tym wspomnieć, to kontrola rodzicielska. Kontrola rodzicielska Echo Dot dla dzieci jest łatwa w użyciu, umożliwiając ustawienie dziennych limitów czasowych, filtrowanie treści wulgarnych i przeglądanie aktywności dziecka. Wszystkim tym możesz zarządzać w Panelu kontroli rodzicielskiej Amazon.

Zaoszczędź 25% i kup swojemu dziecku własną kropkę za jedyne 44,99 USD i wybierz między tygrysem a pandą.

Echo Dot / Edycja dla dzieci, 4. generacja

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje za produkty zakupione za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Jak rozwiązać problemy z ładowaniem telefonu z Androidem