Zaoszczędź 24% na oczyszczaczu powietrza PURO²XYGEN P500 HEPA

Zaoszczędź 24% na oczyszczaczu powietrza PURO²XYGEN P500 HEPA

Czyste powietrze wokół nas nigdy nie było ważniejsze. W obliczu globalnego kryzysu zdrowotnego na całym świecie chcemy mieć pewność, że kiedy jesteśmy w domu, powietrze wokół nas jest czyste i bezpieczne. Z tego powodu posiadanie Oczyszczacz powietrza PURO²XYGEN P500 HEPA w twoim domu jest to prawie niezbędne. Aby uczynić go jeszcze bardziej atrakcyjnym, możesz go kupić teraz z 24% rabatem.

Jeden z najlepszych dostępnych oczyszczaczy powietrza, może obsłużyć duży pokój o powierzchni 550 stóp kwadratowych z filtrem z węglem aktywnym. Prawdziwy filtr HEPA usuwa 99,98% zanieczyszczeń powietrza, w tym pleśń, kurz, sierść zwierząt, dym i inne zapachy. W obliczu ataku wirusa przenoszonego drogą powietrzną od ponad roku czyste powietrze ma zasadnicze znaczenie.

Oferta oczyszczacz powietrza Puroxygen Clean2

Wysokowydajny oczyszczacz powietrza posiada najbardziej zaawansowany sześciostopniowy system oczyszczania. Tryb automatyczny wykorzysta swoje bardzo czułe komponenty do wykrywania zanieczyszczeń w powietrzu i rozpocznie automatyczne oczyszczanie powietrza.

Oczyszczacz powietrza PURO²XYGEN P500 HEPA posiada pilota, wskaźnik jakości powietrza i stanu filtra, tryb automatyczny oraz lampkę nocną LED. Nie musisz się martwić, że zrujnuje Twój sen, ponieważ oczyszczacz powietrza działa w trzech trybach prędkości z niewielkim hałasem mniejszym lub równym 61 dB. Jeśli chcesz, aby pracownicy wrócili do biura, jest to idealny element.

W pudełku z oczyszczaczem powietrza znajduje się wymienny filtr, pilot i instrukcja obsługi. Istnieje również możliwość dokupienia dodatkowych filtrów zamiennych. Otrzymasz również roczną gwarancję i dożywotnią pomoc techniczną.

Do 21 marca zaoszczędź 45,50 USD na tym filtrze powietrza HEPA i zapłać tylko 144,47 USD.

Oczyszczacz powietrza PURO²XYGEN P500 HEPA

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 100 USD na odblokowanym smartfonie Samsung Galaxy S20