Zaoszczędź 24% na głośniku Bluetooth Divoom Ditoo Retro Pixel Art Game

Zaoszczędź 24% na głośniku Bluetooth Divoom Ditoo Retro Pixel Art Game

Jeśli szukasz uroczego małego gadżetu, który jest również bardzo funkcjonalny, ten mały gadżet będzie pasował do Ciebie. To głośnik Bluetooth, odtwarzacz minigier i projektant pikseli w jednym. ten Divoom Ditoo Retro Pixel Art Gra Głośnik Bluetooth Posiada mały przedni wyświetlacz LED 16 x 16 pikseli sterowany przez aplikację. Możesz go kupić już teraz z 24% rabatem.

Z tym głośnikiem będziesz się świetnie bawić. Urządzenie przypomina retro komputer z sześcioma klawiszami, które wykorzystują podświetlane przełączniki mechaniczne na mini klawiaturze, a „monitorem” jest niewielki ekran 16 x 1 piksel.

Divoom Ditoo Retro głośnik Bluetooth

Użyj głośnika Bluetooth Divoom Ditoo Retro Pixel Art Game jako głośnika Bluetooth do odtwarzania muzyki ze Spotify lub użyj go jako budzika na stoliku nocnym. Możesz dostosować ekran za pomocą wybranej grafiki pikselowej i dobrze się bawić, tworząc przy tym nowe projekty.

Używaj go z aplikacją kompatybilną z iOS / Android, która jest łatwa w nawigacji. Zmieniaj ustawienia, dodawaj swoje prace pixel art i pobieraj prace innych osób. Aplikacja dodaje funkcje edytora tekstu, miksera DJ, notatek głosowych, czatu, alarmu, terminarza, stopera, odliczania, dialera, powiadomień, pogody, radia internetowego i oczywiście zabawnych gierek.

Zniżka 26,69 USD z ceny tego wyjątkowego głośnika Bluetooth i zapłać tylko 83,21 USD.

Divoom Ditoo Retro Pixel Art Gra Głośnik Bluetooth

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje za produkty zakupione za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  10 najlepszych emulatorów terminali dla systemu Windows