Zaoszczędź 230 USD na laptopie Acer Chromebook Spin 311 Convertible

Zaoszczędź 230 USD na laptopie Acer Chromebook Spin 311 Convertible

Nie możesz się zdecydować między laptopem a tabletem? Zdobądź oba! Dzięki Acer Chromebook Spin 311 Convertible Laptop, uzyskujesz to, co najlepsze z obu światów. Używaj go tak, jak potrzebujesz w dowolnym momencie. To doskonałe narzędzie do pracy zdalnej i nauki. Co więcej, jest teraz oferowany za prawie połowę ceny.

Ten konwertowalny laptop działa pod kontrolą systemu operacyjnego Chrome i ma wbudowaną ochronę antywirusową, aktualizuje się automatycznie, szybko uruchamia się i działa szybko, chociaż wymagane jest połączenie internetowe. Posiada ekran dotykowy HD IPS 11,6 ″, procesor Intel Celeron N4020, 4 GB pamięci LPDDR4, 32 GB eMMC i Google Chrome.

Oferta obrotowa podstawka do Chromebooka Acer
.

Wszystkie potrzebne i potrzebne aplikacje Google są dostępne na laptopie Acer Chromebook Spin 311 Convertible, w tym dokumenty, arkusze kalkulacyjne i slajdy. Możesz edytować, pobierać i konwertować pliki Microsoft Office do pracy w aplikacjach Google. Dodatkowo masz dostęp do ponad dwóch milionów aplikacji na Androida z Google Play.

Wszystkimi ważnymi plikami Google można zarządzać za pomocą wbudowanej pamięci do dostępu w trybie offline. Otrzymasz również dodatkowe 100 GB miejsca na Dysku Google, aby upewnić się, że wszystko jest zarchiwizowane. Bateria zapewnia do 10 godzin pracy na baterii.

Odejmij 231,50 USD od ceny tego Chromebooka Intel Celeron N4020 4 GB / 32 GB i zapłać tylko 267,50 USD. Jest również oferowany z kilkoma opcjami: Intel Celeron N3350 i Intel Celeron N4000, 4 GB / 64 GB oraz mysz, podkładka pod mysz, pokrowiec i słuchawki. Kup odpowiedniego Chromebooka.

Acer Chromebook Spin 311 Convertible Laptop

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 149 USD na odblokowanym smartfonie OnePlus 8T