Zaoszczędź 23% na słuchawkach hybrydowych ANC Anker Soundcore Life Q20

Zaoszczędź 23% na słuchawkach hybrydowych ANC Anker Soundcore Life Q20

Wszyscy widzieliśmy drogie słuchawki ze wszystkimi świetnymi funkcjami, ale nie trzeba wydawać setek dolarów na słuchawki bezprzewodowe z ANC, Bluetooth itp. Możesz uzyskać te funkcje za ułamek ceny przy zakupie Słuchawki hybrydowe ANC Anker Soundcore Life Q20. Cena jest dodatkowo obniżona z dodatkowym 23% rabatem.

Te słuchawki mają certyfikat Hi-Res Audio i wykorzystują duże dynamiczne przetworniki 40 mm. Posiadają również aktywną redukcję szumów i odtwarzają muzykę, gry, rozmowy internetowe itp. Na rozszerzonych wysokich częstotliwościach dochodzących do 40 kHz. Zapewnia to najwyższą przejrzystość i szczegółowość.

Oferta słuchawki Anker Soundcore Anc

Zespół inżynierów Ankera poddał słuchawki Anker Soundcore Life Q20 Hybrid ANC ponad 100 000 testów w rzeczywistych sytuacjach, aby dopracować wykorzystanie algorytmu. Dzięki tym testom hybrydowy ANC może wykrywać i eliminować hałas o niskiej i średniej częstotliwości, w tym samochody, silniki lotnicze itp. Anker dodał również swoją ekskluzywną technologię BassUp, która analizuje niskie częstotliwości w celu wzmocnienia wejścia basowego. Dwukrotne naciśnięcie przycisku Play dodatkowo wzmocni basy.

Nauszniki z pianki zapamiętującej kształt dopasują się do Twoich uszu, a obrotowe przeguby pałąka ustawią pod kątem, aby dopasować je do unikalnego kształtu głowy. Zapewnia to maksymalny komfort, a także hermetyczne uszczelnienie przez wiele godzin użytkowania. Słuchawki zapewniają do 40 godzin nieprzerwanego odtwarzania w trybie ANC przy 60% głośności. Jedno ładowanie pozwoli na odsłuchanie ponad 600 piosenek. Kiedy wychodzisz przez drzwi z martwymi słuchawkami, pięciominutowe ładowanie zapewni cztery godziny odtwarzania.

Uzyskaj 23% zniżki na te bezprzewodowe słuchawki ANC i zapłać tylko 46,19 USD.

Słuchawki hybrydowe ANC Anker Soundcore Life Q20

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 30% na zewnętrznej kamerze bezpieczeństwa TENVIS