Zaoszczędź 22% na wewnętrznej kamerze do monitoringu Kasa EC70

Zaoszczędź 22% na wewnętrznej kamerze do monitoringu Kasa EC70

Istnieje wiele powodów, dla których warto umieścić w domu kamerę do monitoringu wewnętrznego: aby mieć oko na zwierzęta domowe, gdy jesteś poza domem, aby mieć oko na dziecko lub małe dzieci, gdy jesteś w innym pokoju, lub aby mieć oko na Twoje drzwi. Z Wewnętrzna kamera monitoringu Kasa EC70, możesz zaspokoić wszystkie te potrzeby, zapisać materiał w chmurze lub lokalnie i sterować nim za pomocą asystenta głosowego. A za jedyne 35 USD możesz sobie pozwolić na umieszczenie wielu kamer w swoim domu.

Transmisja na żywo z kamery w dowolnym miejscu. Uzyskasz wyraźny, wysokiej jakości obraz 1080p Full HD w domu i w podróży, gdy ustawisz i zmienisz punkt widzenia kamery w czasie rzeczywistym. . Otrzymuj alerty na smartfonie po wykryciu ruchu lub dźwięku w polu widzenia 30 stóp.

Bezpieczeństwo kamery wewnętrznej Kasa

Twoje nagranie wideo będzie bezpieczne, jeśli będzie przechowywane lokalnie na karcie micro SD o pojemności do 64 GB lub w chmurze AWS. Wewnętrzna kamera ochrony Kasa EC70 będzie nieprzerwanie rejestrować i przechowywać obrazy lub klipy wideo. Zaoszczędź do 30 dni historii i uzyskaj jeszcze bardziej zaawansowane funkcje, subskrybując plan Kasa Care.

Obsługuj kamerę za pomocą Alexa lub Google i oglądaj obraz z kamery na żywo w programie Amazon Echo Show. Wybierz inne urządzenia Kasa i Smart Actions i ustaw światła tak, aby włączały się po wykryciu ruchu. Skonfiguruj również inne interakcje.

Skorzystaj z 22% zniżki na cenę tego aparatu bezpieczeństwa i zapłać tylko 34,99 USD.

Wewnętrzna kamera monitoringu Kasa EC70

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 20% na odkurzaczu i mopie Dreametech D9