Zaoszczędź 22% na Roku Streaming Stick + ze zdalnym

Zaoszczędź 22% na Roku Streaming Stick + ze zdalnym

Czy przegapiłeś oferty Amazon Prime Day? Nie martw się, ponieważ nadal dostępne są niektóre oferty, takie jak Roku Streaming Stick + z pilotem głosowym. Możesz go dostać za mniej niż 40 USD z bezpłatną wysyłką z dnia na dzień i przesyłaj strumieniowo wszystkie swoje ulubione treści w ten weekend.

Pomimo niewielkich rozmiarów sygnał rozgłoszeniowy dociera daleko. Możesz przesyłać strumieniowo do swojego pokoju rodzinnego w piwnicy, kuchni podczas gotowania obiadu lub na podwórko, ciesząc się ogniskiem z sąsiadami. Odbiornik bezprzewodowy dalekiego zasięgu zapewnia czterokrotnie większy zasięg i silniejszy sygnał, co zapewnia płynną transmisję.

Roku Streaming Stick bez pudełka

Otrzymasz niesamowitą szczegółowość i wyrazistość obrazu. Urządzenie Roku oferuje obraz wysokiej jakości, niezależnie od tego, czy jest przesyłany strumieniowo w HD, 4K czy HDR. Zostanie zoptymalizowany pod kątem Twojego telewizora, dzięki czemu zawsze będziesz mieć ostrą rozdzielczość i wspaniałe kolory, bez względu na to, do którego telewizora przesyłasz strumieniowo.

Z łatwością przesyłaj strumieniowo swoje ulubione programy telewizyjne i filmy na Apple TV, Prime Video, Netflix i alternatywy kablowe. Możesz także użyć aplikacji mobilnej Roku, aby zwiększyć głośność i słuchać bez zakłócania spokoju reszty domu.

Po łatwej konfiguracji podłączenia Roku Streaming Stick + i połączeniu z Internetem nie będziesz potrzebować bocznego stolika zaśmieconego wieloma pilotami. Możesz obsłużyć to wszystko za pomocą pilota Roku, niezależnie od tego, czy włączasz telewizor, regulujesz głośność, czy sterujesz ulubionymi mediami strumieniowymi. Lub po prostu steruj nim za pomocą głosu za pomocą Alexy lub Asystenta Google.

Uzyskaj 22% zniżki na to urządzenie do przesyłania strumieniowego i zapłać tylko 39 USD.

Roku Streaming Stick + z pilotem głosowym

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Kup słuchawki Trucker TaoTronics za mniej niż 40 USD