Zaoszczędź 21 USD na 10,1-calowej inteligentnej cyfrowej ramce na zdjęcia Nixplay

Zaoszczędź 21 USD na 10,1-calowej inteligentnej cyfrowej ramce na zdjęcia Nixplay

To idealny gadżet dla Ciebie, jeśli masz w życiu tak wiele wyjątkowych chwil i osób, że ciężko jest Ci zdecydować, który obraz umieścić w ramach swojego płaszcza. Możesz dostać Inteligentna cyfrowa ramka na zdjęcia Nixplay 10,1 ″ i wyświetlaj dowolną liczbę zdjęć. Na wszelki wypadek możesz nawet dodać do miksu kilka filmów!

Dodawanie zdjęć i filmów do inteligentnej ramki do zdjęć jest łatwe – możesz to zrobić za pośrednictwem telefonu lub poczty e-mail. Dodaj aplikację Nixplay do systemu iOS lub Android, aby mieć pełną kontrolę nad wyświetlanymi treściami. Możesz też połączyć się ze Zdjęciami Google, aby być na bieżąco z najnowszymi wspomnieniami. Obsługiwane są również Dropbox, Facebook i Instagram.

Dane techniczne ramki do zdjęć Nixplay

Inteligentna cyfrowa ramka na zdjęcia Nixplay to świetny prezent na wiele okazji: święta, urodziny, rocznice itp. Oprócz wyświetlania zdjęć i filmów możesz także udostępniać listy odtwarzania zdjęć znajomym i ramkom rodziny oraz zapraszać ich do udostępniania zdjęć. i filmy z Tobą. Utwórz prywatną, bezpieczną i zgodną z RODO i CCPA sieć udostępniania zdjęć.

Ramka może wyświetlać Twoje wspomnienia w dowolnym miejscu – na półce, biurku lub stole lub może być zamontowana na ścianie. Ekran HD 1280 x 800 IPS automatycznie dostosuje się do widoku pionowego lub poziomego. Ponadto czujnik ruchu automatycznie włącza / wyłącza ramkę. Możesz użyć Amazon Alexa, aby poprosić o wybraną listę odtwarzania zdjęć.

Weź 20,99 $ z 10,1 „ramy i zapłać tylko 159 $. Jest również dostępny w rozmiarach 9,7”, 13,3 „i 15,6” z efektem drewna i srebrnym wykończeniem, a także 2K.

Inteligentna cyfrowa ramka na zdjęcia Nixplay 10,1 ″

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych przez nasze linki, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zdobądź słuchawki bezprzewodowe Beats Solo Pro za połowę ceny