Zaoszczędź 200 USD na ekranie dotykowym laptopa Microsoft Surface Go

Zaoszczędź 200 USD na ekranie dotykowym laptopa Microsoft Surface Go

Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, czy podróżujesz do iz biura, możesz to wszystko zrobić na najlżejszym laptopie Surface. Ważący nieco poniżej 2-1 / 2 funta, Ekran dotykowy do laptopa Microsoft Surface Go Będzie podróżował z Tobą i zajmie się wszystkimi Twoimi zadaniami.

Ma żywotność baterii do 13 godzin w oparciu o typowe użytkowanie urządzenia. Możesz liczyć na bezpieczeństwo tabletu Surface dzięki funkcji logowania Windows Hello i przycisku zasilania odcisków palców. Jest dostępny w trzech kolorach i zawiera ekran dotykowy PixelSense o przekątnej 12,4 cala z zaokrąglonymi narożnikami.

Laptop Surface Otwórz

Ekran dotykowy laptopa Microsoft Surface Go zapewnia doskonały dźwięk do oglądania wszystkich ulubionych programów telewizyjnych i filmów oraz łatwo łączy się z innymi urządzeniami i akcesoriami. Niezależnie od tego, czy łączysz się z innymi, współpracujesz nad pracą zdalną, czy spędzasz trochę czasu, możesz to zrobić na tym laptopie.

Na tym laptopie preinstalowany jest system Windows 10 Home w trybie S mode. Możesz dodać aplikacje i programy Windows ze Sklepu Windows, które są zgodne z tą wersją Windows. Przełącznik jednokierunkowy umożliwia wyjście z trybu S.

Weź 200 USD zniżki i zapłać tylko 699,99 USD za ten laptop Surface Go z dyskiem SSD 256 GB w trzech różnych kolorach. Jest również dostępny w 128 GB SS.

Ekran dotykowy Microsoft Surface Go Laptoo

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 31 USD, kupując bezprzewodową mysz do gier Logitech Lightspeed