Zaoszczędź 20 USD na odtwarzaczu multimediów strumieniowych Roku Streambar

Zaoszczędź 20 USD na odtwarzaczu multimediów strumieniowych Roku Streambar

Gdyby ktoś dał ci 109 dolarów na zakup elektroniki, którą chcesz, czy kupiłbyś soundbar lub urządzenie do przesyłania strumieniowego? Z Roku Streambar Streaming Media Playernie musisz decydować. Otrzymujesz soundbar i urządzenie do przesyłania strumieniowego w jednym za jedną niską cenę.

Otrzymasz szybki i łatwy interfejs na tym urządzeniu do przesyłania strumieniowego 4K. Zapewni Ci dostęp do ulubionych kanałów oraz bezpłatnych opcji rozrywki. Przesyłaj strumieniowo obrazy HD, 4K i HDR w doskonałej rozdzielczości zoptymalizowanej dla wszystkich telewizorów.

Mając to wszystko na uwadze, nie zapomnij o możliwościach soundbara w Roku Streambar Streaming Media Player. Korzysta z zaawansowanej inżynierii dźwięku z systemu operacyjnego Roku. Zwiększa to głośność i wyrazistość mowy, ułatwiając słuchanie telewizji. Doda również bogatej głębi do Twojej muzyki.

Oferta zdalna Roku Streambar

Wszystko, czego potrzebujesz do skonfigurowania Roku, znajduje się w pudełku. Wystarczy podłączyć go do telewizora i podłączyć do domowego Internetu. Wszystko można zrobić za pomocą jednego pilota, więc nie ma potrzeby posiadania wielu pilotów leżących w pobliżu. Pilot działa również z głosem w celu wyszukiwania, odtwarzania, napisów i nie tylko. Wszystko można też kontrolować za pomocą Alexy.

Możesz także wyregulować dźwięk tak, aby pozostawał taki sam, nawet podczas przerw reklamowych. Dostosuj go także do nocy, kiedy wszyscy śpią.

Weź 20,99 USD z ceny tego Roku i zapłać tylko 109 USD. Jest również dostępny z zestawem dźwięku przestrzennego i / lub subwooferem.

Roku Streambar Streaming Media Player

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 99 USD na odblokowanym smartfonie Nokia 8.3 5G,