Zaoszczędź 20 USD na listwie dźwiękowej Samsung All-in-One z Alexą

Zaoszczędź 20 USD na listwie dźwiękowej Samsung All-in-One z Alexą

Czy dźwięk z telewizora to za mało? Podoba Ci się pomysł inteligentnego głośnika, ale chcesz mieć lepszy dźwięk? Rozważ a Listwa dźwiękowa Samsung All-in-One z Alexą który wypełni całe pomieszczenie pięknym dźwiękiem, niezależnie od tego, czy oglądasz hity filmowe, grasz w ulubioną grę, relaksujesz się przy muzyce czy uczestniczysz w wideokonferencji.

Ten soundbar ma wiązkę akustyczną firmy Samsung, wypełniającą Twój salon, kuchnię, a nawet ludzką jaskinię panoramicznym dźwiękiem z dwustronnych głośników. Dolby Audio i DTS zamieniają ten pokój w kino z bogatymi, solidnymi dźwiękami, które sprawiają, że czujesz się częścią akcji, koncertu lub gry.

Oferta Samsung Soundbar Alexa

Tryb muzyczny w głośniku Samsung All-in-One Soundbar z Alexą rozpozna odtwarzanie muzyki i zoptymalizuje wrażenia, aby cieszyć się muzyką tak, jak powinna. Tryb adaptacyjny zapewnia również zoptymalizowany dźwięk oparty na każdej scenie, dzięki czemu można usłyszeć wszystkie głosy w programie telewizyjnym lub filmie, nawet przy niskim poziomie głośności.

Alesa jest wbudowana w soundbar, aby jeszcze bardziej zwiększyć Twoje wrażenia. Możesz poprosić go o odtwarzanie muzyki lub wiadomości, sprawdzanie pogody, sterowanie innymi inteligentnymi urządzeniami domowymi i nie tylko.

Elegancka konstrukcja Kvadrat tego soundbara Samsung będzie pasować do każdego wystroju. Zaoszczędź 19,58 USD i kup go za jedyne 310,41 USD lub dołącz bezprzewodowy subwoofer i uzyskaj 56,49 USD zniżki, płacąc zaledwie 573,49 USD.

Listwa dźwiękowa Samsung All-in-One z Alexą

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 50 USD na liczniku rowerowym Garmin Edge 130 Plus GPS