Zaoszczędź 20 USD na kamerze bezpieczeństwa Ring Floodlight z syreną alarmową

Zaoszczędź 20 USD na kamerze bezpieczeństwa Ring Floodlight z syreną alarmową

Jeśli wybierasz się na letnie wakacje, będziesz chciał mieć na oku swój dom. To dobry moment na skonfigurowanie systemu takiego jak Ring Floodlight Security Camera z syreną alarmową który pozwoli ci oglądać z dowolnego miejsca za pośrednictwem smartfona, tabletu, komputera lub urządzenia Amazon Echo z ekranem.

To więcej niż tylko kamera Ring Doorbell. Zawiera dwa reflektory i aktywację sterowaną ruchem, aby oświetlić każdego, kto wyląduje pod twoimi drzwiami, niezależnie od tego, czy jest zaproszony, czy nie. Intruzów może przestraszyć prosty fakt, że reflektor jest włączony, spowodowany ruchem.

Pierścień Floodlight Security Camera Night

Kamera bezpieczeństwa Ring Floodlight obejmuje również dwukierunkową rozmowę i syrenę alarmową. Alarm włączy się, jeśli intruz nie zostanie najpierw zaskoczony przez reflektor. Wymaga instalacji przewodowej, aby zabezpieczyć elektronikę w złych warunkach pogodowych i będzie monitorować dom nawet w nocy za pomocą wizji w podczerwieni. Skoncentruj audio i wideo tylko na obszarach, które Cię dotyczą, dzięki konfigurowalnym strefom prywatności.

Połącz kamerę z Alexą, a powiadomi Cię o każdym ruchu w jej zasięgu. Użyj asystenta głosowego, aby rozmawiać z gośćmi, mówiąc „Alexa, mów do drzwi wejściowych”. Będziesz mógł słuchać i rozmawiać z gościem za pośrednictwem urządzenia Echo, telefonu, tabletu lub komputera z planem ochrony pierścienia (sprzedawanym osobno). Po powrocie z wakacji obejrzyj wszystkie zdjęcia, ponieważ aparat rejestruje filmy i zdjęcia i zapisuje je przez 60 dni.

Uzyskaj 20 USD zniżki na tę konfigurację kamery bezpieczeństwa za jedyne 179,99 USD.

Ring Floodlight Security Camera z syreną alarmową

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 360 USD na notebooku Dell XPS 2-w-1 z ekranem dotykowym o przekątnej 13,4 cala