Zaoszczędź 20% na odkurzaczu i mopie Dreametech D9

Zaoszczędź 20% na odkurzaczu i mopie Dreametech D9

Odkurzacze zrobotyzowane przeszły długą drogę w ciągu ostatnich dwóch dekad, niegdyś luksus, a teraz powszechne. Ale teraz robią coś więcej niż tylko ssanie. ten Dreametech D9 Robot Odkurzacz i mop Jest to urządzenie 2 w 1, odkurzacz i mop, a także nawigacja Lidar, która umożliwia łatwe czyszczenie i czyszczenie tylko niektórych obszarów domu.

Ten robot odkurzający oferuje wiele metod czyszczenia. Możesz posprzątać pokój po pokoju lub posprzątać cały dom. Możesz również łatwo ustawić „strefy no-go”, aby uniknąć obszarów, w których nie chcesz, aby ci przeszkadzano, takich jak obszar, w którym bawią się zwierzęta lub dzieci lub schody. Możesz nawet powiedzieć odkurzaczowi, aby czyścił dwa razy w te dni, kiedy twój dom jest bardzo brudny, chociaż regularne mocne ssanie 3000 Pa z łatwością zbierze brud i inne bałagany.

Sterowanie głosem aplikacji Dreametech D9 Robot Vacuum

Bateria i mapa o dużej pojemności 5200 mAh w odkurzaczu robota Dreametech D9 mogą działać przez 150 minut, co powinno wystarczyć do wyczyszczenia domu o wysokości 2,15 m przy niskim naładowaniu. Kontroluj próżnię za pomocą aplikacji: dostosuj siłę ssania i dystrybucję wody oraz sprawdź poziom naładowania baterii. Kontroluj odkurzacz za pomocą głosu za pomocą głośnika Amazon Echo.

Zaawansowana nawigacja Lidar zapewnia większą dokładność i szybsze mapowanie Twojego domu. Zapewnia również łatwiejszy sposób na omijanie przeszkód i efektywniejsze planowanie tras. Nawigacja SLAM nauczy się układu domu i utworzy osobiste mapy, sprzątając w schludnych i wydajnych rzędach. Dostępna jest nawet funkcja trzypiętrowej pamięci map.

Użyj kodu MARZENIE9190 i uzyskaj 20% zniżki na robota odkurzającego Dreametech D9 za jedyne 202,29 USD.

Dreametech D9 Robot Odkurzacz i mop

Czy ten artykuł jest przydatny?

.

Czytać  Zaoszczędź 30 USD na laptopie Hyundai Thinnote-A i karcie Micro SD o pojemności 128 GB