Zaoszczędź 20% na inteligentnej lampie stołowej Gosund,

Zaoszczędź 20% na inteligentnej lampie stołowej Gosund,

Inteligentne żarówki działają świetnie, ale możesz szukać czegoś innego, na przykład samodzielnego z tymi samymi funkcjami, co inteligentne żarówki, a może kilku innych. To opisuje Inteligentna lampa stołowa Gosund który jest teraz dostępny z 20% rabatem. Zmienia kolor, jest ściemnialny i współpracuje z Alexą, aplikacją i sterowaniem dotykowym.

Lampa jest kompatybilna zarówno z Alexą, jak i Asystentem Google. Po jego włączeniu jasność i kolor można regulować za pomocą poleceń głosowych, co jest przydatne, gdy masz zajęte ręce, na przykład podczas zmiany ubrania lub przechodzenia przez drzwi z ręką pełną toreb po zakupach.

Programowanie inteligentnej lampy stołowej Gosund

Można go również włączyć za dotknięciem panelu dotykowego 360 °. Wybierz kolorowe lub białe światło, dotykając przycisku u dołu i przesuń pasek ikon, aby dostosować kolory i jasność. Stwórz własny tryb sceny z 17 milionów kolorów, dzięki czemu inteligentna lampa stołowa Gosund będzie pasować do każdego pomieszczenia, czy to sypialni, salonu, kuchni itp.

Możesz także pobrać aplikację Gosund, aby sterować nią za pomocą Wi-Fi 2,4 GHz, gniazdka elektrycznego i telefonu. Ustaw harmonogram włączania światła w aplikacji, aby włączał się na początku dnia i wyłączał na końcu. Jasność oświetlenia otoczenia LED można regulować w zakresie od 1% do 100%, aby dopasować się do każdego nastroju.

Przypnij kupon rabatowy 20% na Amazon i kup tę inteligentną lampę za jedyne 23,99 $.

Inteligentna lampa stołowa Gosund

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 30 USD na mini projektorze Poner Saund z ekranem projekcyjnym