Zaoszczędź 19% na nadajniku FM Bluetooth VicTsing do samochodu

Zaoszczędź 19% na nadajniku FM Bluetooth VicTsing do samochodu

Wspaniale jest mieć całą swoją muzykę w telefonie i móc używać Siri lub Asystenta Google do odtwarzania i sterowania muzyką, a także do uruchamiania serii poleceń. Jeśli myślisz, że chciałbyś mieć te same możliwości w samochodzie, rozważ zakup Samochodowy nadajnik FM VicTsing Bluetooth. Możesz słuchać muzyki, dzwonić w trybie głośnomówiącym i korzystać zarówno z Siri, jak i Asystenta Google.

Zaawansowany układ Bluetooth V5.0 umożliwia szybkie parowanie nadajnika i zapewnia stabilniejszy dźwięk niż podobne produkty. Oprócz szerokiej kompatybilności z iPhone, LG, Samsung, Sony itp., Pasuje do wszystkich pojazdów z gniazdem 12-24V (zapalniczka) i pozwala uniknąć problemów z niestabilnym połączeniem.

Pojazd przekazujący FM Victsing

Nadajnik FM VicTsing Bluetooth ma również dwa porty USB do jednoczesnego ładowania dwóch urządzeń. Jeden port obsługuje Quick Charge 3.0, do czterech razy szybszy niż standardowe ładowarki. Możesz naładować kompatybilne urządzenia do 80% w zaledwie 35 minut. Drugi port to 5V / 1A i działa jako port dysku U do odtwarzania muzyki. Możesz także włożyć pamięć flash USB z plikami MP3 i odtwarzać je bez zniekształceń.

Aby zapewnić bezpieczeństwo jazdy, nadajnik obsługuje polecenia głosowe Siri i Asystenta Google. Umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych, wysyłanie podyktowanych wiadomości tekstowych i uzyskiwanie wskazówek dojazdu do celu.

Zaoszczędź 19% na tym nadajniku i zapłać tylko 16,14 USD.

Samochodowy nadajnik FM VicTsing Bluetooth

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 30 USD na wewnętrznych kamerach bezpieczeństwa TENVIS Smart HD