Zaoszczędź 180 USD na odkurzaczu roboczym Roborock S6 i mopie

Zaoszczędź 180 USD na odkurzaczu roboczym Roborock S6 i mopie

Wspaniale jest mieć robota odkurzającego, który przejmuje zadanie zamiatania i odkurzania podłóg, ale nadal musisz mopować, gdy będziesz gotowy. Jednak w przypadku Roborock S6 Robot Odkurzacz i Mop, zajmie się obydwoma zadaniami za Ciebie. Nie musisz nawet naciskać przycisku, ponieważ działa również z Alexą.

Ten robot odkurzający jest mocny i inteligentny. Precyzyjny system nawigacji laserowej odwzorowuje każde pomieszczenie w domu w czasie rzeczywistym, umożliwiając nazwanie każdego obszaru, aby pomóc zaprogramować całe piętro lub tylko jeden pokój.

Algorytmy obliczą najbardziej efektywny sposób pokrycia całego pomieszczenia w jednym przejściu. Możesz przypisać obszary, w których odkurzanie jest zabronione i czyścić plamy za pomocą aplikacji. Czternaście różnych czujników zapobiegnie upadkowi S6 ze schodów, zapewniając jednocześnie orientację na powierzchni, wysoką czułość, obliczanie drogi ewakuacji i nie tylko.

Oferta odkurzaczy Roborock S6

Roborock S6 Robot Odkurzacz i Mop ma wystarczająco mocne ssanie, aby podnieść stalowe łożyska kulkowe, ale wykorzystuje moc do zasysania najtrudniejszych zabrudzeń, nawet jeśli kosz na śmieci jest pełny, ale jest o 50% cichszy niż Roborock S5. Akumulator litowo-jonowy 5200 mAH, największy w swojej klasie, działa do trzech godzin. Automatycznie ładuje się, gdy poziom naładowania baterii jest niski. Po zakończeniu wróć do miejsca, w którym przerwałeś czyszczenie.

Czyszczenie odbywa się za pomocą dwóch szczotek: pływającej szczotki głównej do usuwania brudu z podłogi i bocznej szczotki o zmiennej prędkości do usuwania brudu ze ścian i narożników. Firma DuPont stworzyła wysoce elastyczne włosie wyłącznie dla Roborocka, a wraz ze wzorem czyszczenia w kształcie litery Z nie traci się bałaganu.

Przepływ wody w odkurzaczu / mopie jest regulowany i można go dostosować do różnych gospodarstw domowych. Ustaw zbiornik na wodę, aby rozpocząć mycie i wyjmij go ponownie, gdy skończysz. Woda spływa równomiernie po całej czyszczonej powierzchni. Razem z nim dostarczane są jednorazowe nakładki do mopa.

Czytać  Zaoszczędź 31 USD, kupując bezprzewodową mysz do gier Logitech Lightspeed

Weź 180 USD z tego robota odkurzającego i zapłać tylko 419,99 USD do 17 stycznia 2021 r.

Roborock S6 Robot Odkurzacz i Mop

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.